خبرگزاری کار ایران

دانشگاه علوم پزشکی بخشی از معوقات پرستاران ارومیه را تسویه کرد/ مبلغ کارانه پرستاران کاهش داشته است

asdasd
کد خبر : ۸۵۳۴۴۱

معوقات کارانه پرستاران ارومیه به ۱۱ ماه رسیده است. با این‌حال کارانه‌ای که این ماه به حساب پرستاران واریز شد، با یک اختلاف ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومانی کمتر از کارانه معمول در سال گذشته پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مسعود مجرد (عضو هیئت مدیره نظام پرستاری ارومیه) از پرداخت یک ماه کارانه و بخشی از حق لباس کادر درمانی بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه‌ علوم پزشکی ارومیه و یک ماه دستمزد نیروهای خدماتی شرکتی خبر داد.

به گفته او؛ معوقات کارانه پرستاران ارومیه به ۱۱ ماه رسیده است. با این‌حال کارانه‌ای که این ماه به حساب پرستاران واریز شد، با یک اختلاف ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومانی کمتر از کارانه معمول در سال گذشته پرداخت شده است. حتی کارانه پرداختی اخیر از سوی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه از کارانه‌ معوقی که چندی پیش به حساب پرستاران واریز شده بود، پایین‌تر است.

مجرد می‌گوید: مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه به پرستاران وعده داده‌اند که تا روز پرستار بخشی از معوقات را بپردازند. با اینحال از آن زمان یک ماه کارانه به پرستاران پرداخت شد.

در عین حال از سه ماه معوقات مزدی نیروهای خدماتی شرکتی شاغل در بیمارستان‌های زیرنظر دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، یک ماه توسیه شده است.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز