کد خبر: 848669 A

تامین سرمایه در گردش بزرگترین مشکل «ترام چاپ سپاهان» است/ در صورت بهره‌برداری برای ۶۰۰ نفر شغل ایجاد می‌شود

وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان بازدید از شرکت ترام چاپ سپاهان، گفت: در صورت بهره‌برداری کامل از این طرح ۶۰۰ نفر شاغل می‌شوند.

تامین سرمایه در گردش بزرگترین مشکل «ترام چاپ سپاهان» است/ در صورت بهره‌برداری برای  ۶۰۰ نفر شغل ایجاد می‌شود

به گزارش ایلنا به نقل از وزارت صمت، شرکت ترامپ چاپ سپاهان بزرگترین مجموعه تولید جعبه‌های مقوایی در کشور و یکی از بزرگترین واحدها در سطح خاورمیانه است که در حوزه تولید انواع جعبه‌های صنایع شیرینی، شکلات، سلولزی و غذایی و.... فعالیت می‌کند.

شرکت ترام چاپ سپاهان ظرفیت تولید سالانه ۳۰ هزار تن انواع جعبه مقوایی، لیبل و جعبه از جنس طلق و کارتن را دارد و محصولات تولیدی آن در صنعت بسته‌بندی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این شرکت در زمینی به مساحت ۷۴ هزار مترمربع با ۳۰ هزار مترمربع زیربنا در شهرک صنعتی رنگسازان رازی شهرضا مستقر است.

شروع اجرای این طرح در سال ۱۳۹۵ بوده و قرار است تا سال آینده به بهره‌برداری کامل برسد.

هم اکنون تمامی ماشین‌آلات مورد نیاز شرکت خریداری شده و ۵۰ درصد این ماشین‌آلات که عمدتاً ساخت کشور آلمان هستند نیز نصب شده است.

سرمایه‌گذاری ثابت این طرح ۶۰۰ هزار میلیون به صورت ریالی و ۳۵ میلیون یورو ارزی بوده است. این طرح در صورت بهره‌برداری کامل برای ۶۰۰ نفر اشتغال به وجود می‌آورد. مسئولین این شرکت، خارج شدن ماشین‌آلات صنعت چاپ و بسته‌بندی از مشمولان ارز نیمایی و نیاز به یک دستگاه تکمیلی در جهت راه‌اندازی سطح تولید و سرمایه در گردش را از عمده مشکلات خود اعلام کرده‌اند.

هیئتی شامل معاون طرح و برنامه و معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و همچنین مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در کنار مسئولان استانی استان اصفهان در این بازدید وزیر صمت را همراهی می‌کنند.

انتهای پیام/
شرکت ترام چاپ سپاهان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر