کد خبر: 748889 A

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان با بیان اینکه شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز دچار آب گرفتگی شد، گفت: کمک به سیل زدگان توسط بالگرد از شهرک صنعتی شماره۲ ادامه دارد.

به گزارش ایلنا، «امیرحسین نظری»، گفت: بخشی از کمک‌ها به سیل‌زدگان از طریق شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز انجام می شد که روز گذشته این شهرک دچار آب گرفتگی به ارتفاع یک تا یک متر و نیم شد.

وی با بیان اینکه کمک رسانی از طریق شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز از طریق بالگرد انجام می شود، گفت: واحدهای این شهرک هنوز تولید دارند و روزانه ۱ میلیون نان از طریق شرکت های تک نان و اکسین نان و ۲ هزار پرس غذا از طریق واحد صنعتی نگین چوب در این شهرک تهیه و بین سیل زدگان توزیع می‌شود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان عنوان کرد : روز گذشته ۳ هزار آب معدنی، ۵ تانکر آب تصفیه و کنسرو در نقاط سیل زده توزیع شده است. همچنین ۲ تن برنج به شادگان ارسال شده است و یک واحد صنعتی از کرج یک خاور لباس ارسال کرده است.

نظری تصریح کرد: هم اکنون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان با همکاری ارتش، شرکت نفت، سپاه و نیرو انتظامی برای خروج آب از این شهرک صنعتی همکاری می کنند.

وی با بیان اینکه میزان خسارت در استان خوزستان بسیار زیاد است، عنوان کرد: با مجوز دادستانی استان خوزستان و هماهنگی سازمان هلال احمر شماره حساب اتاق اصناف اهواز به شماره ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۴۶۳۲۶۱۴ برای ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی اعلام شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان در خصوص اقلام مورد نیاز سیل زدگان این استان گفت: کنسرو، نان خشک، خرما، شیر خشک، آب معدنی، چادر مسافرتی، چکمه، بادگیر و ... از ملزومات سیل زدگان است که اگر چه سعی در تامین این نیازها داریم، اما حجم وسیع خسارت ها نیازمند هماهنگی و همکاری بیشتر است.

آب گرفتگی شهرک صنعتی شماره 2 اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر