کد خبر: 743622 A

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری:

نشست بررسی و هماهنگی مشکلات سیل‌زدگان منطقه سیمرغ استان مازندران باحضور محمدجعفرکبیر (معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی)، جمشیدتقی زاده (مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری) و مسئولان استانی برگزار شد.

به گزارش ایلنا، جمشید تقی زاده در این نشست اعلام کرد: مقرر شده پس از برآورد خسارت‌های ناشی از سیل، بازنشستگان و خانواده‌هایی که بر اثر سیل دچار آسیب و خسارت شدند مورد حمایت و کمک‌های این وزارتخانه قرار گیرند.

به گفته وی، سیاست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شخص شریعتمداری، حمایت از سیل زدگان به خصوص اقشار ضعیف‌تر چون بازنشستگان، کارگران، زنان سرپرست خانوار و خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد است.

وی تصریح کرد: تخصیص اعتبار وام ضروری، توزیع بسته‌های غذایی و صبحانه، توزیع کفش رایگان و کمک به کارگران و کارگاه‌های آسیب دیده در دستور کار قرار دارد که به محض مشخص شدن ابعاد خسارت‌ها، جزئیات این کمک‌ها و سایر حمایت‌های وزارت تعاون و دستگاه‌های تابعه آن اعلام خواهد شد.

تقی زاده یادآور شد: صندوق بازنشستگی کشوری تمام ظرفیت‌ها و امکانات شرکت‌ها و هلدینگ‌های خود را برای حمایت از اسیب دیدگان به کار گرفته است.

 

مدیر عامل صندوق بازنشستگان کشوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر