کد خبر: 717335 A

مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستایی، کشاورزان و عشایر استان یزد:

در هشتمین نشست هم‌اندیشی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر استان یزد اعلام شد که بیمه‌شدگان بالای ۴۰ سال به زیارت مشهد مقدس می‌روند.

به گزارش ایلنا، در نشست هم‌اندیشی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر استان یزد مطالبی در زمینه دستورالعمل‌های ارسالی از ستاد مرکز در زمینه نحوه نقل و انتقال بازنشستگی حق بیمه بیمه‌شدگان از سایر صندوق‌های بیمه اجتماعی به این صندوق ارائه شد.

حسن ابراهیمی (مدیر صندوق استان یزد) با بیان اینکه امکان انتقال سوابق بیمه‌ای بیمه‌شدگان از تامین اجتماعی به صندوق بیمه فراهم شده و در این زمینه هیچگونه مشکلی وجود ندارد، گفت: در حال حاضر تعداد ۳۰ کارگزار این صندوق در استان آماده ارائه خدمات بیمه‌ای هستند.

او در بخشی دیگر سخنان خود به هماهنگی‌های به عمل آمده با نمایندگی آستان قدس رضوی در استان، اشاره کرد و گفت: بیمه شدگان، مستمری‌بگیران و کارگزارانی که سن آنها بالای ۴۰ سال است و حداقل ۱۰ سال است که به مشهد مقدس نرفته‌اند در آینده نزدیک با همکاری این نمایندگی به زیارت حضرت امام رضا(ع) مشرف می‌شوند.

صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر حسن ابراهیمی-مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر