کد خبر: 698273 A

در کارگروه "بررسی بدهی‌های کارگاه‌های دولتی و غیردولتی" مطرح شد:

جلسه کارگروه بررسی بدهی‌های کارگاه‌های دولتی و غیردولتی درشهرستان شوش برگزار شد.

به گزارش ایلنا، «عدنان غزنی» فرماندارِ شوش در جلسه‌ای که با حضور فرماندار، رئیس و مسئولان درآمد و اجرائیات تامین اجتماعی این شهرستان برگزار شد، گفت: بخش مهمی از حقوق و تکالیف کارفرمایان مرتبط با تامین اجتماعی است.

فرماندار شوش گفت: کارفرمایان در زمینه بهبود خدمات حمایتی و گسترش فرهنگ تامین اجتماعی در کشور تاثیرگذار هستند و آشنایی و آگاهی ایشان از قوانین و مقررات به رونق تولیدات و افزایش اشتغال کمک می‌کند.

 غزی با تقدیر از تلاش‌های مجموعه مدیران و کارکنان تامین اجتماعی تصریح کرد: من شاهد تلاش‌ها و تعاملات بسیار خوب سازمان تامین اجتماعی با کارفرمایان هستم و امیدوارم کارفرمایان نیز در پرداخت حق بیمه‌های خود و همچنین بدهی‌های جاری و معوق به این سازمان اهتمام بیشتری به عمل آورند.

رئیس تامین اجتماعی شعبه شوش نیز در این دیدار با اشاره به تعهدات سازمان در قبال بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران تحت پوشش این سازمان گفت: طی جلسات متعدد با کارفرمایان بخش خصوصی و دولتی بر این مهم همواره تاکید شده است و مهلت ۱۸ ماهه‌‌ای نیز به آنان داده شده تا نسبت به پرداخت بدهی‌های خود اقدام نمایند.

عبدالرضا روشنی به آمار حوزه عملکرد تامین اجتماعی شهرستان شوش اشاره کرد و گفت: در حال حاضر بیش از ۵ هزار کارگاه فعال، ۴۶ هزار بیمه شده اصلی و تبعی و ۸ هزار ۵۰۰ نفر مستمری‌بگیر تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی حوزه عملکرد این شعبه هستند.

تامین اجتماعی شوش کارفرمایان شهرستان شوش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر