کد خبر: 693418 A

شکایت از مسکن مهر نفت اهواز؛

متقاضیان مسکن مهر ۲۰۰۰ واحدی نفت اهواز به وزیر جدید راه و شهرسازی نامه نوشتند و از تاخیر در تحویل واحدهای مسکونی انتقاد کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، متقاضیان مسکن مهر ۲۰۰۰ واحدی نفت اهواز در نامه‌ای خطاب به وزیر جدید راه و شهرسازی، از بدعهدی سازندگان پروژه انتقاد کردند.

در این نامه آمده‌است: اینجانبان جمعی از کارکنان عملیاتی و ستادی صنعت نفت جنوب هستیم و از سال ۸۸ به امید خانه‌دار شدن همه زندگی خود را به حراج گذاشته و در پروژه ۲۰۰۰ واحدی مسکن مهر نفت اهواز ثبت نام کرده‌ایم  ولی متاسفانه تاکنون فقط ۷۰۰ واحد ساخته و تحویل شده است و هیچ اقدامی در ساخت و تحویل مابقی خانه‌ها از سوی سازمان راه و مسکن شهرسازی استان خوزستان صورت نگرفته است.

در ادامه نامه می‌خوانیم: با وجود مبالغ پرداختی قابل توجه به پیمانکار و حضور نماینده شرکت سازنده در جلسات استانداری خوزستان در اسفندماه ۹۶، با گذشت ۸ ماه از آغاز سال ۹۷، شرکت سازنده هنوز شروع به کار نکرده است و متاسفانه مسئولین مسکن و شهرسازی خوزستان، اراده اعمال فشار به پیمانکاری جهت تسریع در ساخت و تحویل واحدها به کارکنان زحمتکش نفت را ندارند و هیچگونه پاسخگویی در این خصوص جهت رفع بلاتکلیفی اعضا، انجام نشده‌است.

کارگران نفت، گاز و پتروشیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر