کد خبر: 684518 A

کارگران سهامدار کارخانه ایران پوپلین رشت صبح امروز (۲ آبان) برای چندمین بار با تجمع در محدوده اداری این واحد صنعتی خواستار روشن شدن وضعیت سهام خود شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جمعی از کارگران بازنشسته کارخانه ایران پوپلین رشت، صبح امروز (۲ آبان) برای پیگیری وضعیت سهام خود در محدوده اداری این واحد صنعتی تجمع اعتراضی برپا کردند.

این کارگران که تعدادشان  به ۲۰ تا۳۰ نفر گزارش شده است، علت اصلی برگزاری این تجمع را اعتراض به عملکرد سهامداران عمده کارخانه عنوان کردند.

 آنها با تاکید بر اینکه خواسته ما شفاف‌سازی وضعیت مالی سهام کارخانه است، در ادامه افزودند: ۲۵ سال است که سهامدار این کارخانه محسوب می‌شویم با این حال تاکنون نه تنها وجهی به عنوان سود سهام دریافت نکرده‌ایم بلکه سهامداران عمده، ما کارگران را در تصمیم‌گیری‌های مربوط به این واحد تولیدی دخالت نمی‌دهند.

به گفته کارگران بازنشسته ایران پوپلین، در سال ۶۷ سهام کارخانه ایران پوپلین (تولیدکننده انواع پارچه‌های پیراهنی، روپوشی، چادری، ملحفه‌ای و پرده‌ای) از سوی وزارت صنایع دولت وقت در میان خریدار بخش خصوصی، دولتی و بیش از ۱۱۶۰ کارگری که آن زمان در این واحد تولیدی مشغول کار بودند، تقسیم شده است.

25

 

کارگران گیلان کارگران ایران پوپلین رشت کارگران سهام دار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر