کد خبر: 684019 A

سیدمهدی قاسمی:

مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، از افزایش کمک هزینه بیماران خاص و کمک هزینه پرستاری و یارانه مسکن بازنشستگان شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش ایلنا، سیدمهدی قاسمی با بیان اینکه تعداد افرادی که جزو بیماران خاص تحت پوشش سازمان بازنشستگی هستند ۶۴۱ نفر می‌باشند و تاکنون سازمان بازنشستگی شهرداری تهران به هر کدام از بازنشستگان مبلغ دومیلیون ریال به عنوان کمک هزینه پرداخت می‌کرد، گفت: باتوجه به شرایط اقتصادی و هزینه بالای داروهای بیماران خاص مبلغ یک میلیون ریال به کمک هزینه این عزیزان اضافه شد.

مدیرعامل سازمان بازنشستگی ادامه داد: به آن دسته از بازنشستگانی که کمک هزینه پرستاری دریافت می‌کنند نیز مبلغ یک میلیون ریال اضافه شد تا این عزیزان را بتوانیم در پرداخت هزینه‌های درمان بیماری‌ها و پرستاری بیش از گذشته یاری نماییم.

وی همچنین از دیگر مصوبات جلسه هیئت مدیره سازمان خبر داد و افزود: مبلغ یک میلیون ریال نیز به سقف دریافتی بازنشستگان دارای معلولیت اضافه شد تا این عزیزان نیز بتوانند در شرایط اقتصادی کنونی بخشی از مشکلات خود را حل کنند.

 قاسمی در ادامه بیان کرد: هیئت مدیره سازمان بازنشستگی شهرداری تهران همواره  برای ارتقای سطح معیشت و زندگی بازنشستگان شهرداری تهران تلاش کرده، بر این اساس در آخرین مصوبه هیئت مدیره سازمان مقرر شد یارانه مسکن هر خانوار بازنشسته شهرداری تهران نیز مبلغ پانصد هزار ریال افزایش پیدا کند.

قاسمی اضافه کرد: مبالغ افزایش یافته در فیش حقوقی آبان ماه بازنشستگان گرانقدر شهرداری تهران اعمال خواهد شد.

بازنشستگان شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر