کد خبر: 681502 A

علیرضا محجوب:

علیرضا محجوب در شورای مرکزی هیئت اندیشه‌ورز سازمان بسیج کارگری کشور گفت: فراکسیون کارگری مجلس آمادگی کامل برای همکاری با بسیج کارگری در جهت حل نیازمندی‌های جامعه کارگری و کارفرمایی را دارد.

به گزارش ایلنا، جلسه شورای مرکزی هیئت اندیشه‌ورز سازمان بسیج کارگری کشور با حضور نماینده تهران و رییس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی، رییس کانون شوراهای اسلامی، نماینده جامعه اسلامی کارگران و دیگر اعضای هیئت اندیشه‌ورز این سازمان برگزار شد.

علیرضا محجوب ضمن استقبال از ظرفیت بسیج و تشکیل جلسات تخصصی,اقتصادی گفت: فراکسیون کارگری مجلس آمادگی کامل برای همکاری با بسیج کارگری در جهت حل نیازمندی‌های جامعه کارگری و کارفرمایی و پیگیری پیشنهادات کارشناسی هیئت‌های اندیشه‌ورز بسیج را دارد.

وی اظهار داشت: در شرایط فعلی که به سفره کارگران لطمه جدی وارد شده است، مجلس درصدد است تا طرح‌های جبرانی در دستور کار قرار دهد ازجمله ایجاد فرآیند تعیین دستمزد به صورت شناور که لازم است پس از انجام کار کارشناسی به صحن علنی مجلس تقدیم شود.

علی حسین رعیتی فرد (مسئول سازمان بسیج کارگری کشور) گفت: بسیج کارگری در شرایط ویژه اقتصادی کشور به دنبال کمک به افزایش بهره‌وری، توانمندسازی جامعه کارگری و خدمت‌رسانی به مردم است تا از این فشار اقتصادی پیش آمده سریعتر گذر کنیم.

مسئول سازمان بسیج کارگری کشور گفت: این سازمان در استان‌ها و کارخانجات دارای رده است و باید پیش از گذشته از ظرفیت نخبگان و فعالان اقتصادی و کارگران بسیجی متخصص استفاده کرد تا به بهبود اقتصاد کشور کمک کنیم.

در این جلسه مسائل و مشکلات کارخانجات و مراکز صنعتی و تولیدی مورد بررسی قرار گرفت و با هم‌اندیشی و همفکری به چگونگی کمک به حل مشکلات مطرح شده، پرداخته شد.

index

مججوب شورای مرکزی هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج کارگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر