کد خبر: 677382 A

مدیرکل امور اداری سازمان تأمین ‌اجتماعی از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون‌های استخدامی متمرکز و دفتر فنی و مهندسی این سازمان در تاریخ بیستم مهر سال جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا، «سیدحسین حسینی آذرنوشان» با اعلام این خبر گفت: متقاضیان واجد شرایط شرکت در آزمون‌های استخدامی متمرکز و دفتر فنی و مهندسی که موفق به ثبت نام شده‌اند، می‌توانند از روز سه‌شنبه مورخ ۹۷/۷/۱۷ لغایت پنج شنبه مورخ ۹۷/۷/۱۹ جهت دریافت کارت ورود به جلسه به سایت سازمان تامین اجتماعی به نشانی www.Tamin.ir و همچنین سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.

وی افزود: برای شرکت در جلسه آزمون مذکور همراه داشتن کارت شرکت در آزمون و اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار الزامی است.

حسینی آذرنوشان اظهار داشت: آزمون استخدامی متمرکز سازمان تامین اجتماعی صبح روز جمعه مورخ ۹۷/۷/۲۰ بصورت همزمان در مراکز استانهای سراسر کشور و آزمون دفتر فنی و مهندسی عصر همان روز در شهر تهران برگزار خواهد شد. اطلاعات دقیق مربوط به زمان و محل برگزاری آزمون‌های یاد شده نیز روی کارت ورود به جلسه داوطلبان درج گردیده است.

وی ادامه داد: همراه داشتن تلفن همراه در جلسه آزمون ممنوع بوده و به داوطلبان توصیه می‌شود از آوردن کیف و سایر لوازم غیرضروری به حوزه‌های امتحانی خودداری بعمل آورند.

سازمان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر