کد خبر: 670818 A

جمشید تقی‌زاده مطرح کرد:

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: پیگیری سیاست‌های جبرانی ترمیم حقوق در بودجه سال ۹۸ بازنشستگان کشوری هستیم.

به گزارش ایلنا، جمشید تقی‌زاده در آیین عزاداری حسینی در صندوق بازنشستگی کشوری و در جمع مدیران و کارکنان این صندوق ضمن قدردانی از زحمات بی‌وقفه پرسنل صندوق گفت: مهمترین موضوع پیش روی صندوق و ما به عنوان مسوول در حوزه بازنشستگی، بودجه سال ۹۸ است که باید تلاش کنیم هم در بخش بودجه و اعتبارات صندوق و بحث همسان‌سازی و هم قانون مدیریت خدمات کشوری در شش ماهه دوم سال و همچنین تلاش داریم سیاست‌های جبرانی ترمیم حقوق بازنشستگان رادر بودجه سال آینده پیگیری کنیم، تا اقدامات و فعالیت‌های خوب، دقیق و پیگیر اتفاق بیفتد و انتظارات جامعه بازنشستگان را تا حدی رفع کنیم.

وی یادآوری کرد: دریافت اعتبارات ۲۲۰۰ میلیارد تومانی همسان‌سازی، اجرای پلکانی حقوق و افزایش‌های سال ۹۷ در کمترین زمان ممکن پس از ابلاغ، صدور احکام و به‌روزرسانی در سامانه‌های برخط، پاسخگویی در میز خدمت و مرکز پاسخگویی، افزایش سقف وام و سفرهای گردشگری، برگزاری جشنواره ۲۵ ذی‌الحجه در تمام کشور، پرداخت حقوق پیش از پایان هر ماه و سایر فعالیت‌هایی که در این مدت انجام شده، همه مرهون تلاش‌ها و تعهد سازمانی همکاران صندوق در کل کشور است.

به گفته وی، وظایف و بخش‌هایی که در حوزه کاری ما به عنوان صندوق بازنشستگی بوده و از دست ما برمی‌آمده خوشبختانه به نحو شایسته‌ای انجام شده و در این بخش مایه آرامش نسبی جامعه بازنشستگان تحت پوشش  برقرار شده است.

تقی زاده در ادامه گفت: امروز وظیفه و رسالت همه ما در صندوق بازنشستگی کشوری خدمت صادقانه و سالم به بازنشستگان و جامعه ۶ میلیون نفری تحت پوشش است تا فشار اقتصادی سنگینی که این روزها به خصوص بر بازنشستگان وجود دارد، کاهش یابد. به هرحال ذات استکباری آمریکا و دشمنان کشور تحمیل این فشارها است و برای آنها درد مردم مهم نیست.

صندوق بازنشستگی کشوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر