کد خبر: 670403 A

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد خبر داد؛

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد از آغاز توزیع کارت‌های اعتباری خرید از فروشگاه‌های رفاه ویژه بازنشستگان فولاد به صورت پایلوت از روز جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمدجواد عسکری (مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد) اظهار داشت: از روز شنبه ۳۱ شهریور توزیع رفاه کارت به صورت پایلوت در منطقه شاهرود آغاز شده و قرار است بازنشستگان فولاد به ترتیب حروف الفبا با در دست داشتن مدارک لازم جهت دریافت رفاه کارت خود مراجعه نمایند.

عسکری درخصوص مدارکی که بازنشستگان فولاد باید به همراه داشته باشند، عنوان کرد: بازنشستگان باید یک قطعه عکس ۴*۳ به همراه اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه و نیز دفترچه درمانی خودشان و اعضای تحت تکفلشان به همراه داشته باشند.

وی افزود: برای منطقه شاهرود ۴ هزار رفاه کارت صادر شده و ما برای روان‌تر شدن کارها، کارت‌ها را براساس حروف الفبا توزیع خواهیم کرد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد تصریح کرد: پس از حدود یک هفته که بازخوردها و نتایج اولیه توزیع پایلوت رفاه کارت‌ها را دریافت کردیم به تدریج رفاه کارت‌ها را در سایر نقاط کشور توزیع خواهیم کرد و البته در این خصوص حتما اطلاع رسانی دقیقی صورت خواهد گرفت.

عسکری اظهار داشت: تا زمانی که رفاه کارت‌ها به صورت کامل توزیع نشود شارژ نخواهند شد. ضمن اینکه شارژ این کارت‌ها به صورت پلکانی خواهد بود و اینگونه نیست که مبلغ ۲ میلیون تومان به صورت یکجا در کارت‌ها شارژ شود.

وی افزود: قرار است مبلغ رفاه کارت‌ها در ۱۰ قسط از حقوق بازنشستگان کسر شود.

عسکری در پایان با اشاره به اینکه بهبود وضعیت معیشتی بازنشستگان فولاد از اولویت‌های مهم کاری‌اش است ابراز امیدواری کرد که توزیع کارت‌های ۲ میلیون تومانی خرید کالا از فروشگاه رفاه، رضایت خاطر بازنشستگان محترم فولاد و خانواده‌های آنان را فراهم نماید.

بازنشستگان صندوق فولاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر