کد خبر: 668479 A

در تماس با ایلنا مطرح شد؛

اعضای شورای اسلامی کار کاشی اصفهان می‌گویند: بعد از ماه‌ها سرگردانی، تولید از سر گرفته شده ولی هنوز حدود بیست ماه معوقات مزدی از قبل داریم که پرداخت نشده‌است.

اعضای شورای اسلامی کار کارخانه کاشی اصفهان در تماس با خبرنگار ایلنا، از شروع مجدد تولید در این کارخانه خبر دادند و گفتند: چند ماهی‌ست که تولید در این واحد تولیدی از سر گرفته شده اما هنوز به ظرفیت کامل نرسیده‌ایم.

این فعالان کارگری با بیان اینکه امیدواریم با درایت مدیرعامل جدید، مشکلات مواد اولیه و تولید در کاشی اصفهان حل شود، افزودند: کارگران کاشی اصفهان در ماه‌های گذشته بیشترین فداکاری‌ها را برای سرپا نگهداشتن تولید انجام دادند و حالا نوبت مسئولان است که با تدبیر کافی مشکلات این واحد تولیدی را حل کنند.

کارگران این کارخانه حدود بیست ماه معوقات مزدی مربوط به قبل از سال جدید دارند که هنوز پرداخت نشده اما به گفته‌ی اعضای شورای اسلامی کار، چند ماهی‌ست که اوضاع رو به بهبود رفته و دستمزد کارگران را به موقع می‌پردازند.

کارخانه کاشی اصفهان  قبل از سال دچار مشکلات بسیاری بود؛ حتی چند ماهی کارخانه مدیرعامل نداشت و کارگران و شورای اسلامی کار، این واحد تولیدی را می‌گرداندند.

کارگران کاشی اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر