کد خبر: 663109 A

مرکز درمانی تامین اجتماعی "پروفسور محمود حسابی" همزمان با ششمین روز هفته دولت با حضور استاندار مرکزی و فرزند ارشد پروفسور حسابی در شهرستان تفرش افتتاح شد.

به گزارش ایلنا، مرکز درمانی "پروفسور محمود حسابی" با ۲۹۵۰ متر زیر بنا و ۳۸۵۰ متر بنا و اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان از سوی سازمان تامین اجتماعی، با حضور سیدعلی آقازاده (استاندار مرکزی) و فرزند ارشد پروفسور حسابی در ششمین روز از هفته دولت در شهرستان تفرش افتتاح شد.

‌استاندار مرکزی گفت: همزمان با ششمین روز هفته دولت ۳۶ پروژه عمرانی به بهره برداری می‌رسد.

 سیدعلی آقازاده اظهار داشت: اعتبار پروژه‌های شهرستان تفرش ۷۴۰ میلیارد ریال است که از این میزان پروژه‌ها ۳۳ پروژه بهره‌برداری و ۳ طرح دیگر نیز کلنگ‌زنی خواهد شد و بیش از ۱۵۰ اشتغال مستقیم و غیر مستقیم ایجاد می‌شود.

وی با بیان اینکه آبرسانی به ۲۰ روستای شهرستان تفرش روزجاری آغاز می‌شود، گفت: امیدداریم تا پایان سال نیز شاهد آبرسانی به ۲۰ روستای دیگر و شهر تفرش نیز باشیم.

آقازاده با اشاره به اینکه ۶۴ درصد مردم شهرستان تفرش تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی است، افزود: با راه‌اندازی این مرکز درمانی، مردمی که تحت پوشش هستند می‌توانند از خدمات رایگان این مرکز درمانی بهره‌مند شوند.

این مجموعه درمانی دارای ۳ طبقه شامل خدمات درمانی؛ دندانپزشکی، مامایی، پزشک عمومی، آزمایشگاه، تزریقات و احیای قلبی ریوی می‌باشد. و تا کنون ۱۴ شغل ایجاد کرده است که تا ۲۵ شغل نیز قابل ارتقاع خواهد بود.

تفرش هفته دولت مرگز درمانی پرفسور حسابی استاندارمرکزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر