کد خبر: 661098 A

با حضور نوربخش؛

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در مراسم رونمایی از دفترچه درمانی بازطراحی شده تامین اجتماعی، گفت: این حکیم پرآوازه در کشور دارای احترام فراوانی است و همواره سازمان تامین اجتماعی نیز مفاخر و بزرگان ملی ودینی کشور را ارج می نهد.

به گزارش ایلنا، سیدتقی نوربخش در مراسم رونمایی از دفترچه درمانی بازطراحی شده تامین اجتماعی که با حضور معاونان و مدیران ارشد این سازمان برگزار شد، با بیان اینکه روز پزشک مصادف با تولد ابوعلی سینا دانشمند بزرگ ایرانی است، گفت: این حکیم پرآوازه در کشور دارای احترام فراوانی است و همواره سازمان تامین اجتماعی نیز مفاخر و بزرگان ملی و دینی کشور را ارج می‌نهد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در مراکز درمانی تامین اجتماعی در سراسر کشور نیازی به ارائه دفترچه درمانی نیست، اظهار داشت: حذف دفترچه درمانی از مهمترین دستاوردهای این سازمان در سالهای گذشته بوده است و هم اکنون بیمه‌شدگان با ارائه کدملی در مراکز ملکی این سازمان پذیرش می‌شوند و خدمات درمانی را دریافت می‌کنند.

 نوربخش افزود: در مراکز طرف قرارداد نیز طرح حذف دفترچه درمانی آغاز شده و امیدواریم این طرح تا پایان سالِ جاری در سراسر کشور عملیاتی شود.

وی در ادامه به باز طراحی تصویر جلد دفترچه درمانی سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت: دفترچه های درمانی حاوی پیام‌هایی در پشت صفحه‌های نسخه‌ها هستند که به صورت دوره‌ای و در بازه‌های زمانی مختلف بازنگری می‌شوند. در زمان بازنگری و تغییر این پیام‌ها معمولا طرح روی جلد دفترچه تغییر می‌کند.

سازمان تامین اجتماعی در سال ١٣٩٥ مسابقه طراحی جلد دفترچه درمانی را برگزار کرد و طراحان برجسته کشور در این مسابقه مشارکت کردند و در نهایت طرح کنونی توسط داوران انتخاب و در جلد دفترچه‌های درمان به کار رفت.

پس از تغییر جلد دفترچه‌های درمانی واکنش‌هایی از سوی مردم و شرکای اجتماعی ایجاد شد. سازمان تامین اجتماعی به دلیل احترام به افکار عمومی تصمیم به بازگشت تصویر ابن سینا در باز طراحی دفترچه‌های درمانی نمود و طراحیِ جدید که امروز رونمایی شد توسط طراح برتر طرح قبلی (آقای امید نائینی) بازطراحی شد و دفترچه‌های درمانی جدید با این طرح در اختیار بیمه شدگان و مستمری‌بگیران قرار می‌گیرد.

طرح جدید دفترچه های تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر