کد خبر: 659609 A

ثبت نام اینترنتی چهارمین مرحله آزمون‌های سنجش مهارت در سال ۱۳۹۷ از دیروز ۳۰ مرداد ماه آغاز شده است.

به گزارش ایلنا، رضا باجولوند (معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و سنجش مهارت سازمان فنی حرفه‌ای کشور ) گفت: ثبت نام اینترنتی چهارمین مرحله آزمون متقاضیان صنعت ساختمان، تفاهمنامه‌های صنایع دستی، فرش و... در سال ۱۳۹۷ از ساعت ۸:۰۰ صبح سی ام مرداد ماه سال جاری آغاز و تا ساعت ۲۴:۰۰ ششم شهریور ماه ادامه  دارد.

او افزود: چهارمین مرحله آزمون سنجش مهارت در حوزه‌های صنعت ساختمان، تفاهم‌نامه‌های (صنایع دستی، فرش و نان و غله و... ) سال ۱۳۹۷، شانزدهم شهریور ماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی درخصوص نحوه ثبت نام متقاضیان در بخش‌های صنعت ساختمان، تفاهم‌نامه‌های(صنایع دستی، فرش و نان و غله و... ) تصریح کرد: داوطلبان از سی ام مرداد تا ششم شهریور ماه سال جاری با مراجعه به سایت http://advari.irantvto.ir پس از خرید کارت اعتباری می‌توانند در حرفه مورد نظر خود ثبت نام نمایند.

رضا باجولوند گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است که متقاضیان بخش‌های صنعت ساختمان، تفاهم‌نامه‌ها (صنایع دستی، فرش و نان و غله و...) بایستی پس از ثبت نام در آزمون از دوازدهم تا چهاردهم شهریور ماه با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند.

وی افزود: داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب نمره قبولی براساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان‌ها برای شرکت در آزمون عملی باید به حوزه‌های تعیین شده مراجعه نمایند.

سازمان فنی حرفه ای کشور آزمون های سنجش مهارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر