کد خبر: 656906 A

صبح امروز گروهی از کارگران شاغل در کارخانه «کمپرسورسازی تبریز» در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات مزدی خود در مقابل ساختمان کارخانه تجمع کرده اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، گروهی از کارگران شاغل در کارخانه کمپرسورسازی تبریز صبح امروز (۲۴ مرداد ماه) در اعتراض به پرداخت نشدن دست‌کم ۶ ماه معوقات مزدی پرداخت نشده‌ی خود، دست از کار کشیده و در مقابل ساختمان کارخانه تجمع کردند.

منابع کارگری در کارخانه «کمپرسورسازی تبریز» واقع در شهرک صنعتی قراملک تبریز با اعلام این خبر می‌گویند:  دلیل اعتراض امروز حدود  ۱۲۰ نفر از کارگران شاغل در این واحد تولیدی، بی‌توجهی کارفرما به پراخت مطالباتشان است.

همچنین گفته می‌شود بخش دیگری از اعتراضات کارگران این کارخانه مشخص نبودن وضعیت تولید در کارخانه است.به نقل از آنها  مدیریت فعلی کارخانه برای رونق تولید از خود اشتیاقی نشان نمی‌دهد.

طبق اظهارات کارگران این کارخانه، در کارخانه کمپرسورسازی تبریز زمانی بیش از ۷۰۰ نیروی کارگری دائم و قرارداد موقت کار می کردند اما بعد از آنکه مدیریت کارخانه به بخش خصوص واگذار شده است، مشکلات کارخانه با کاهش امنیت شغلی کارگران آغاز شده و تعداد کارگران به حداقل تقلیل یافت.

photo_2018-08-15_14-35-40

کارگران کمپروسور سازی تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر