کد خبر: 656121 A

بندپی:

سرپرست جدید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست هم‌اندیشی و همدلی با مدیران عالی شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در محل ساختمان مرکزی شستا ضمن قدردانی از تلاش‌ها و زحمات ربیعی و تمامی دست‌اندرکاران و مدیران شستا گفت: رئیس، مدیرعامل و اعضاءهیات مدیره شستا بهترین و کارآمدترین هیات مدیره ادوار شستا هستند و شفافیت و پاسخگویی شستا ضروری است و باید بیش از گذشته نهادینه شود.

به گزارش ایلنا، محسنی بندپی با تبیین استراتژی‌ها و برنامه‌های مدنظر در شستا افزود: شفافیت و گزارش ازاد اطلاعات از مباحث بسیار مهم است و برخی از مشکلات از عدم اطلاع‌رسانی و کمبود شناخت ظرفیت‌ها، ماموریت‌ها و عملکرد شستا نزد مسئولان، قانون‌گذاران و اقشار مردم است و بر همین اساس باید با همه توان جهت تنویر افکار عمومی اطلاع‌رسانی شایسته و کافی و با تکرار صورت گیرد.

وی با تاکید بر اصلاح نظام بنگاهداری گفت : ضمن تسریع در واگذاری‌ها و حل مشکلات موجود باید راه‌های جدیدی را برای محقق کردن فروش بنگاه‌ها جست‌وجو کرد و همزمان زنجیره ارزش را باید تکمیل کرد.

محسنی بندپی تصریح کرد: با بکارگیری نیروهای متخصص و جوان بخصوص از درون مجموعه‌ها ترکیب هیات مدیره‌ها را کارآمد و با انگیزه کرد و تلاش کرد با رشد بهره‌وری، سرمایه و منافع صاحبان حقیقی بویژه کارگران را حفظ و ارتقا دهد.

در این نشست همچنین نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، ترکان ریسس هیات مدیره، لطفی مدیرعامل و کرامتی معاون برنامه‌ریزی شستا و مخدومی مدیرعامل هلدینگ تاپیکو و رضوانی‌فر مدیرعامل هلدینگ تیپیکو نقطه نظرات، عملکرد و برنامه‌های صورت گرفته را به تفسیر بیان کردند. 

بندپی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر