کد خبر: 652363 A

دبیرکل کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایی صنایع غذایی:

دبیرکل کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایی صنایع غذایی گفت: درست است که ویزر کار تمام مدت در جامه‌ی کارگر عمل و حرکت کردند؛ اما این باعث نمی‌شود که کارفرمایان خواستار استیضاح او باشند.

کاوه زرگران (دبیرکل کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایی صنایع غذایی) در گفتگو با خبرنگار ایلنا، در انتقاد به استیضاح وزیر کار گفت: درست است که وزیر کار تمام مدت در جامه‌ی کارگر عمل و حرکت کرد اما این باعث نمی‌شود که کارفرمایان خواستار استیضاح او باشند. وضعیت کشور در شرایطی نیست که استیضاح وزیر کار را تاب بیاورد.

دبیرکل کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایی صنایع غذایی ادامه داد: نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی به‌جای استیضاح وزیر کار در این شرایط حساس، می‌بایست فکر بهتری در خصوص شرایط به‌ وجود آمده اقتصادی نمایند و همچنین وزرای صنعت و معدن، اقتصاد می‌بایست پاسخگوی شرایط حال حاضر باشند و برنامه‌های خود را برای برون‌رفت از این شرایط اعلام نمایند.

وی با بیان اینکه با رفتن وزیر کار چیزی در جامعه عوض نمی‌شود چراکه مشکلاتی که درگیر آن هستیم ریشه‌ در دهه‌ها بی‌خردی و بی‌مسئولیتی صاحبان قدرت دارد، گفت: تا کی مردم با برگزاری تجمع فریاد کنند که ما از بی‌برنامه‌گی و فساد رنج می‌بریم. وقتی آلام مردم را نمی‌بینیم، به سراغ پاک کردن صورت مسئله می‌رویم.

استیضاح ربیعی دبیر کل کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایی صنایع غذایی کاوه زرگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر