کد خبر: 652096 A

دومین همایش بزرگ خانوادگی کارگران روز گذشته همزمان با استان تهران در بسیاری از استانهای کشور برگزار و در پاکدشت استان تهران با استقبال خوب مردم شهرستان پاکدشت و اطراف آن مواجه شد.

 به گزارش ایلنا، در همایش پیاده‌روی روز گذشته که با مشارکت امور ورزش کارگری استان تهران و پاکدشت و سایر نهادهای این شهر برگزار شد استقبال کم‌نظیری به عمل آمد. پاکدشت در شرق استان تهران و دقیقا در مسیر مسافران مشهد مقدس به شهر گل و گیاه معروف است و بعد و یکی از بزرگترین مراکز تولید گل در کشور و حتی در آسیا است. مردم خونگرم این شهر بخصوص نوجوانان و جوانان با شور و اشتیاق فراوانی در پیاده‌روی شرکت داشتند و شادی و نشاط در سیمای این نوجوانان بخوبی نمایان بود.

در یک صبح زیبا و دل انگیز تابستانی  همایش بزرگ و باشکوه پیاده روی خانوادگی کارگران با حضور فرزاد حیدری (مدیرکل امور ورزشی وزارت تعا‌ون، کار و رفاه اجتماعی)، شاکرمی (مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران)، حسن حمیدی (رئیس هیئت ورزش کارگری استان تهران)، محمد قمی (نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی)، تمهیدی (فرماندار شهرستان پاکدشت)، قشقائی (رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان)، حسین طالقانی (رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پاکدشت)، سلطانی (دبیر خانه کارگر پاکدشت)، پازوکی (شهردار پاکدشت)، علی خدایی، مجید محمدی (دبیر هیئت ورزش کارگری شوراهای اسلامی کار استان تهران)، مولایی (معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری پاکدشت)، محمدرضا سلطانی (رئیس مجموعه و هیئت ورزش کارگری پاکدشت)، عماد پازوکی (رئیس مجموعه و هیئت ورزش کارگری شهرستان قرچک) و دیگر مقامات ادارات و نهادهای مختلف شهرستان پاکدشت، کارگران کارخانجات و واحدهای صنعتی و اقشار مختلف مردم شهرستان پاکدشت در مسیر میدان سپاه تا مجموعه ورزشی و تفریحی کارگران این شهرستان برگزار شد.

مسئولین و اقشار مختلف مردم پس از دو کیلومتر پیاده‌روی از میدان سپاه، در مجموعه ورزشی گردهم آمدند و گردهمایی باشکوهی برگزار کردند. این برنامه با مشارکت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، مجموعه ورزشی و هیئت ورزش کارگری تهران و پاکدشت و سایر نهادها و ادارات شهرستان اجرا شد.

در این مراسم، فرماندار شهرستان پاکدشت ضمن تشکر از دست‌اندرکاران این مراسم و نیز اقشار مختلف مردم که با حضور در این همایش زیبایی کار را  دوچندان نمودند، از حاضران خواست که ورزش و نشاط را هرگز فراموش نکنند.

سپس قمی (نماینده مردم پاکدشت) گفت: از مردم شهرستان دعوت می‌کنم در این جور مراسم‌ها  شرکت کنند چراکه این حرکت‌ها هم نشاط‌آور است و هم برای سلامتی خوب است و هم وحدت می‌آفریند.

پس از صحبت‌های نماینده پاکدشت و پخش سرودهای ملی که هیجان و شور خاصی به مراسم داده بود، شاکرمی (مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی) اظهار نمود: ما معتقدیم ورزش و نشاط کارگران عزیز از اهمیت بالایی برخوردار است و در محیط کار و تلاش، تولید و بهره وری را افزایش خواهد داد.

وی افزود: انشالله مدیران و مسئولین کارخانجات اهتمام ویژه‌ای نسبت به ورزش کارگران داشته باشند چراکه هزینه در ورزش تاثیر خود را در راندمان تولید و کار به طور محسوس نشان خواهد داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در ادامه صحبت‌های خود بیان داشت: همیشه آرزو می‌کنم مسئولین با لبخند در ورزش هزینه کنند تا سلامتی و شادابی به جامعه کار برگردد و خدای ناکرده  در بخش دارو و درمان برای بدست آوردن سلامتی افراد هزینه نشود.

وی در پایان سخنان خود از همه مسئولین شهرستان پاکدشت برای مشارکت در امر برگزاری این مراسم که همت و زحمت زیادی می‌طلبد، صمیمانه تقدیر و تشکر نمود.

در برنامه پایانی مراسم قرعه‌کشی بزرگ با هدایای نفیس انجام گردید و جوایز ویژه‌ای ازجمله یخچال، فرش، اجاق گاز، دوچرخه و هزینه‌های اعزام به شهرهای زیارتی و سیاحتی، مشهد ، قم و کیش به حاضرین و خانواده‌های بزرگواری که از ساعات اولیه صبح در این همایش حضور داشتند به قید قرعه اهدا شد.

اولین همایش سراسرس و خانوادگی کارگران در هفته کارگر روز هفتم اردیبهشت ماه برگزار شد و قرار است تا پایان سال دو همایش بزرگ دیگر در فصل پاییز و زمستان برگزار شود.

اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران دارو رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر