کد خبر: 648696 A

ملکی خبر داد:

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از فوت یک کارگر جوان به دلیل سقوط در چاه خبر داد.

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت ۱۱:۰۶ ظهر امروز یک مورد حادثه گرفتار شدن داخل چاه در جاده مخصوص کرج، خیابان بیمه دو به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله دو گروه نجات به محل حادثه اعزام شدند، خاطرنشان کرد: محل حادثه یک مجتمع مسکونی بود که کارگران در بخش پارکینگ مشغول حفر چاه بودند که در عمق ده متری به یک‌باره بخش زیادی از دیواره‌های چاه و همچنین قسمت انباری چاه تخریب می‌شود. با توجه به اینکه چاه بسیار رطوبت داشته و چندین مرحله ریزش در آن اتفاق افتاده بود، عملیات آتش‌نشانان با مشکلاتی مواجه شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: آتش‌نشانان بلافاصله اقدامات مقاوم‌سازی و ایمن‌سازی را انجام دادند و پس از اطمینان از عدم ریزش دوباره فرد آتش‌نشان وارد چاه شد. اطلاعات اولیه حاکی از این بود که یک کارگر در انتهای انباری چاه در زیر خاک گرفتار است. آتش‌نشانان عملیات رهاسازی و  خاک‌برداری را آغاز کردند و پس از مدتی تلاش موفق شدند این کارگر ۲۵ ساله که تبعه کشور افغانستان نیز بود را خارج کنند و به عوامل اورژانس تحویل داده شد که متاسفانه پس از معاینات مشخص شد این فرد جان خود را از دست داده است.

ملکی ادامه داد: محل ایمن‌سازی شده و ساعت ۱۷ عملیات به پایان رسید و محل تحویل عوامل نیروی انتظامی و مالکان شد.

حادثه کارگری سقوط در چاه جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر