کد خبر: 647100 A

مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی:

مدیرکل سازمان‌های کارگری و کارفرمایی گفت: با همدلی، هم‌افزایی و گفتمان اجتماعی، می‌توان به اصل سه‌جانبه‌گرایی رسیده و با این اصل به اهداف شعار سال که همان حمایت از تولید و کالای ایرانی است، دست خواهیم یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نشست مدیرکل سازمان‌های کارگری و کارفرمایی با هیات مدیره و نمایندگان کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارگری، اساتید حق‌التدریس دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور برگزار شد.

در این جلسه عملکرد و مشکلات پیش‌روی انجمن‌های صنفی حق‌التدریس در استان‌های مختلف کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

فرزاد یوسفی (مدیرکل سازمان‌های کارگری و کارفرمایی) در ابتدای این نشست، استراتژی اداره کل را بر محور حمایت از تشکل‌ها، اتحاد و یکپارچگی بین تشکل‌های صنفی کارگری و قدرتمند شدن آنها بیان و تاکید کرد: این اتحاد منجر به هم‌افزایی تشکل‌های کارگری شده و صدای گویای آنها را در جهت پیشرفت و توسعه منافع صنفی خود به دولت خواهد رساند.

وی اظهار داشت: از این تشکل صنفی کارگری که افراد تحصیل کرده درآن عضو می‌باشند، می‌توان از ظرفیت‌ها و پتانسیل اساتید حق‌التدریس در زمینه ارتقاء سطح علمی و مهارتی اعضای تشکل‌های  کارگری در جهت پیشرفت و توسعه تشکل در زمینه آموزش به کارگران نهایت استفاده را کرد.

یوسفی به هیات مدیره و نمایندگان کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارگری، اساتید حق‌التدریس دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور نوید داد که این اداره کل آمادگی این را دارد که کمک‌های لازم در زمینه برقراری ارتباط با مرکز تحقیقات، تعلیمات و حفاظت فنی و بهداشت کار، موسسه کار و تامین اجتماعی، مرکز آموزش خانه کارگر  و سایر مراکزی که می‌توانند در زمینه آموزش به کارگران مساعدت داشته باشند، ارائه دهد.

در این جلسه همچنین پیشنهادات و راهکارهای برون‌رفت از مشکلات پیش‌روی کانون و انجمن‌های مربوطه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در پایان نمایندگان انجمن‌های صنفی استان‌ها از حمایت‌های مدیرکل سازمان‌های کارگری و کارفرمایی برای تشکیل کانون سراسری، تقدیر و تشکر کرده و خواستار برقراری ارتباط مستمر در جلسات آتی شدند.

حمایت از کالای ایرانی سه‌جانبه‌گرایی فرزاد یوسفی سازمان‌های کارگری و کارفرمایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر