کد خبر: 642588 A

به گفته رییس اداره محیط زیست شهرستان‌های گنبدکاووس، آزادشهر و رامیان، روزگذشته یک محیط‌بان در جریان درگیری‌ با شکارچیان غیرمجاز مصدوم شد.

به گزارش ایلنا، غلامرضا کریمی (رییس اداره محیط زیست شهرستان‌های گنبدکاووس، آزادشهر و رامیان) در مورد حادثه رخ داده برای محیط‌بان این استان گفت: یکی از محیطبانان بنام«اصغر بذرافشان» در این حادثه که صبح روز گذشته حد فاصل روستاهای شش آب و قورچای شهرستان رامیان روی داد از ناحیه دست چپ مورد اصابت گلوله شکارچی متخلف قرار گرفت.

وی در تشریح حادثه گفت: هنگامی که محیط بان در حال گشت زنی بود متوجه حضور شکارچی متخلف می‌شود که به وی فرمان توقف و ایست می‌دهد اما این فرد به هشدار محیط بان بی‌اعتنایی می‌کند.

کریمی با بیان اینکه شکارچی متخلف اقدام به شلیک هوایی و سپس شلیک به سمت محیط بان می‌کند، اضافه کرد: محیط بان رامیانی پس از شلیک شکارچی برای برخورد نکردن ساچمه‌ها، خود را به سمت دیگر پرت می‌کند که مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: پس از این حادثه، شکارچی متخلف با رها کردن کوله پشتی و وسایل خود، از محل متواری می‌شود.

رییس اداره محیط زیست شهرستان‌های گنبدکاووس، آزادشهر و رامیان افزود: محیط بان زخمی پس از درمان ابتدایی به وسیله امدادگران جمعیت هلال احمر روستای شش آب با کمک نیروهای فوریت پزشکی ۱۱۵ به بیمارستان آزادشهر منتقل می‌شود.

کریمی گفت: حال محیط بان زخمی پس از چند ساعت کار درمانی اکنون مساعد است.

حوادث کار استان گلستان مصدومیت یک محیط بان رامیانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر