کد خبر: 641672 A

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور اعلام کرد:

سنجش مهارت در سال ۱۳۹۷ از طریق سامانه http://advari.irantvto.ir انجام می شود.

به گزارش ایلنا، رضا باجولوند (معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت این سازمان) از ثبت نام اینترنتی سومین مرحله آزمون متقاضیان صنعت ساختمان، تفاهم‌نامه های صنایع دستی، فرش و... در سال ۱۳۹۷ خبرداد و گفت: این ثبت‌نام از ساعت ۸:۰۰ صبح نوزدهم تیرماه سال جاری آغاز و تا ساعت ۲۴:۰۰ بیست و ششم تیر ماه ادامه می‌یابد.

رضا باجولوند افزود: سومین مرحله آزمون سنجش مهارت در حوزه‌های صنعت ساختمان، تفاهمنامه‌های (صنایع دستی، فرش و نان و غله و... ) سال ۱۳۹۷، پنجم مرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی درخصوص نحوه ثبت نام متقاضیان در بخش‌های صنعت ساختمان، تفاهم نامه های(صنایع دستی، فرش و نان و غله و... ) تصریح کرد: داوطلبان از نوزدهم تا بیست و ششم تیر ماه سال جاری با مراجعه به سایت     http://advari.irantvto.ir  پس از خرید کارت اعتباری می‌توانند در حرفه مورد نظر خود ثبت‌نام نمایند.

رضا باجولوند گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است که متقاضیان بخش‌های صنعت ساختمان، تفاهم‌نامه‌ها (صنایع دستی، فرش و نان و غله و...) بایستی پس از ثبت‌نام در آزمون از یکم تا سوم مردادماه با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند.

وی افزود: داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب نمره قبولی براساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان ها برای شرکت در آزمون عملی باید به حوزه‌هاَی تعیین شده مراجعه نمایند.

آزمون های سنجش مهارت سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر