کد خبر: 634442 A

جمعی از نمایندگان کارکنان تعاونی سهام عدالت کشور صبح امروز، دوشنبه (۲۸ خرداد ماه) با سفر به تهران برای بار چندم مقابل ساختمان وزارت اقتصاد و دارایی حاضر شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، صبح امروز گروهی از نمایندگان کارکنان تعاونی سهام عدالت کشور با حضور مقابل ساختمان وزارت اقتصاد و دارایی برای چندمین بار خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

این گروه از کارگران که از نقاط مختلف کشور برای پیگیری وضعیت شغلی و مطالبات معوقه خود عازم تهران شده‌اند، می‌گویند: پس از ۱۱ سال فعالیت در دفاتر شرکت‌های تعاونی سهام عدالت، هنوز وضعیت شغلی‌مان  مشخص نیست در عین حال به دلیل پرداخت نشدن حدودا ۳۹ماه از مطالبات مزدی‌مان، در وضعیت بد معیشتی قرار داریم.

بخش دیگری از علت برپایی این تجمع صنفی، نارضایتی جمعیت هزار و پانصد نفری کارکنان دفاتر شرکت‌های تعاونی سهام عدالت سراسر کشور بابت محقق نشدن وعده رئیس سازمان خصوصی‌سازی در «آیین نکوداشت ساماندهی سهام عدالت» است که از قرار معلوم در آن روز قول پیگیری وضعیت شغلی و پرداخت مطالبات کارکنان سهام عدالت را تا پایان سال ۹۶ داده است.

به گفته معترضان، پیش از این نیز کارکنان دفاتر سهام عدالت مقابل ساختمان‌های مجلس شورای اسلامی، وزارت اقتصاد و سازمان خصوصی‌سازی تجمع کرده بودند که در همه این تجمعات مسئولان مربوطه وعده پیگیری مطالباتشان را داده‌اند.

همچنین به نقل از این کارگران گفته می‌شود، سال گذشته تعدادی از همکارانمان حین بازگشت از یکی از این اجتماعات صنفی در  تهران در حوالی جاده اراک بر اثر سانحه تصادف مجروح شدند. شدت تصادف به حدی بود که دو راننده خودرو که یکی از انها راننده خودرو حامل کارکنان دفاتر سهام عدالت بود، درجا کشته شدند.

photo_2018-06-18_10-06-35

photo_2018-06-18_10-06-25

کارکنان تعاونی های سهام عدالت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر