کد خبر: 629671 A

سازمان آموزش فنی و حرفه­ای کشور اعلام کرد:

پانزدهم خردادماه سال جاری ثبت نام اینترنتی دومین مرحله آزمون متقاضیان صنعت ساختمان، تفاهمنامه‌­های صنایع دستی، فرش و... در سال ۱۳۹۷ آغاز می­‌شود.

به گزارش ایلنا، رضا باجولوند (معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و سنجش مهارت سازمان فنی‌حرفه‌ای) گفت: ثبت نام اینترنتی دومین مرحله آزمون متقاضیان صنعت ساختمان، تفاهم‌نامه­‌های صنایع دستی، فرش و... در سال ۱۳۹۷ از ساعت ۸:۰۰ صبح پانزدهم خرداد ماه سال جاری آغاز و تا ساعت ۲۴:۰۰ بیست و دوم خرداد ماه ادامه می ­یابد.

وی افزود: دومین مرحله آزمون سنجش مهارت در حوزه­ های صنعت ساختمان، تفاهم نامه­‌های ( صنایع دستی، فرش و نان و غله و... ) سال ۱۳۹۷، یکم تیرماه سال جاری برگزار می­ شود.

وی درخصوص نحوه ثبت نام متقاضیان در بخش­ های صنعت ساختمان، تفاهم نامه‌­های    (صنایع دستی، فرش و نان و غله) تصریح کرد: داوطلبان از پانزدهم تا بیست و دوم خرداد ماه سال جاری با مراجعه به سایت http://advari.irantvto.ir  پس از خرید کارت اعتباری می ­توانند در حرفه مورد نظر خود ثبت نام نمایند.

وی گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است که متقاضیان بخش ­های صنعت ساختمان، تفاهم نامه  ها(صنایع دستی، فرش و نان و غله ) بایستی پس از ثبت نام در آزمون از بیست و هشتم تا سی ام خرداد ماه  با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند.

وی افزود: داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب نمره قبولی براساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان ها برای شرکت در آزمون عملی باید به حوزه­ های تعیین شده مراجعه نمایند.

صنایع دستی فرش آزمون فنی حرفه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر