کد خبر: 622287 A

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران:

رضا گرزین گفت: جرای طرح اپلیکیشن نیازمندی‌های منطقه‌ای آموزش و اشتغال بر مبنای ارتباط مهارت جویان و بنگاه‌های آموزشی دولتی و خصوصی و... و اجرای طرح تسهیل گری و تبدیل ایده‌های برتر مهارتی به فرصت‌های شغلی از دیگر برنامه‌های سال است.

به گزارش ایلنا، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران به کارگیری تجربیات موفق در اجرای طرح پایش مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای را یکی از برنامه‌های مهم سال جاری این اداره کل بیان کرد و گفت: اجرای طرح ابتکاری ایران مهارت، جذب مشارکت بخش خصوصی، صنایع و صنوف در توسعه و ایجاد بستر اشتغال و بهبود فضای کسب و کار، تجهیز کارگاه‌های آموزشیی توسط بخش غیردولتی و توسعه فعالیت آکادمی تخصصی سامسونگ از دیگر برنامه‌های این اداره کل در سال جاری به شمار می‌رود

رضا گرزین در نخستین همایش هم اندیشی برنامه‌ریزی تعاملی سال 1397 مدیران کل ستادی و استانی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور همچنین افزود: اجرای طرح‌های تحولی تکمیل زنجیره اشتغال مهارت آموختگان را یکی دیگر از برنامه‌های سال جاری این اداره کل بیان کرد و افزود: بهره‌برداری از تکنولوژی نوین، ایجاد بستر ارتباطی مهارت آموختگان با بنگاه‌های اقتصادی و... در این دسته قرار می‌گیرد.

وی همچنین تصریح کرد: اجرای طرح اپلیکیشن نیازمندی‌های منطقه‌ای آموزش و اشتغال بر مبنای ارتباط مهارت جویان و بنگاه‌های آموزشی دولتی و خصوصی و... و اجرای طرح تسهیل گری و تبدیل ایده‌های برتر مهارتی به فرصت‌های شغلی از  دیگر برنامه‌های سال است.

به گفته گرزین، اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران دارای 29 مرکز آموزشی در سطح این استان است و ماموریت اصلی آن آموزش، پژوهش و ازرشیابی مهارت نیروی کار استان به شمار می‌رود که این آموزش  در قالب دوره‌های  1 تا 18 ماهه از طریق آموزش در صنایع، آموزش ثابت بخش دولتی، آموزش در پادگان‌ها، آموزش در زندان‌ها، آموزشگاه‌های آزاد (بخش غیردولتی) که نسبت به تأمین و تربیت نیروی کار ماهر و نیمه ماهر مورد نیاز بخش‌های مختلف صنعتی، کشاورزی و خدمات کشور و ارتقاء فرهنگ فنی جامعه اقدام می‌کنند.

مهارت آموزی فنی و حرفه‌ای تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر