کد خبر: 622283 A

محمدرضا انصاری گفت: در راستای برنامه‌های امسال، کارگاه فناوری طراحی کالا با مشارکت استانداری زنجان و کارگاه صنایع مس با فعال کردن و آموزش 20 نفر از بانوان مربی راه‌اندازی شده است.

به گزارش ایلنا، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با بیان اینکه توسعه فعالیت‌ها در بخش شبیه‌سازها و استفاده از فضای دیجیتال ازجمله مهمترین برنامه‌های این اداره کل در سال جاری است، گفت: در این حوزه تاکنون سرمایه‌گذاری مناسبی انجام شده است.

محمدرضا انصاری، در نخستین همایش هم اندیشی برنامه‌ریزی تعاملی سال 1397 مدیران کل ستادی و استانی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور افزود: همچنین در راستای برنامه‌های امسال، کارگاه فناوری طراحی کالا با مشارکت استانداری زنجان و کارگاه صنایع مس با فعال کردن و آموزش  20 نفر از بانوان مربی راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه ارائه تسهیلات به آموزشگاه‌های آزاد از دیگر برنامه‌های سال جاری است، تصریح کرد: در این زمینه 2 هزار و 750 میلیون ریال در توسعه و حمایت از بخش خصوصی از منابع جذب شده است.

انصاری معرفی مهارت آموختگان در پنجره واحد سرمایه‌گذاری در صنایع، تجهیز کارگاه‌های اتومکانیک با مشارکت ایران خودرو و حمایت از زنان و کودکان آسیب‌پذیر با مشارتک خیریه روزنه با هدف توانمندسازی اقشار را از دیگر برنامه‌های این اداره کل بیان کرد.

مهارت آموزی فنی و حرفه‌ای استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر