کد خبر: 622266 A

در پی بروز حادثه در یکی از کارخانه‌های مستقر در شهرک صنعتی رشت، دو ست یکی از کارگران شاغل در این واحد که تا ناحیه آرنج وارد دستگاه غلتک فرورفته بود، قطع شد.

به گزارش ایلنا، در پی بروز حادثه در یکی از کارخانه‌های مستقر در شهرک صنعتی رشت، دو ست یکی از کارگران شاغل در این واحد که تا ناحیه آرنج وارد دستگاه غلتک فرورفته بود، قطع شد و مصدوم برای روند درمان به بیمارستان منتقل شده است.

در این زمینه شهرام مومنی (روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت) گفته است؛ با اعلام یک مورد حادثه در ساعت ۱۹ و ۴۵ دقیقه روز گذشته به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی رشت بلافاصله یک دستگاه خودروی نجات به همراه سه آتش ‌نشان برای عملیات نجات و رهاسازی به محل حادثه واقع در شهر صنعتی رشت اعزام شدند.

وی با بیان اینکه در جریان این امدادرسانی، ۲ دست جوان ۳۲ ساله تا ناحیه آرنج به داخل غلتک فرو رفته بود، خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از ایمن‌سازی محل حادثه نسبت به رهاسازی کارگر جوان اقدام کردند.

مومنی بیان داشت: مصدوم توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافت که به دلیل شدت مصدومیت هر ۲ دستش را از ناحیه مچ و ساق از دست داد.

حوادث کار گیلان حوادث کار رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر