کد خبر: 619534 A

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان:

مهرداد جهاندیده، گفت: هدف از آموزش‌های مهارتی کاهش آسیب‌های اجتماعی، توانمندسازی افراد، اشتغال و درآمدزایی، جلوگیری ازگرایش به اعتیاد و بازگشت دوباره زندانیان به زندان است.

به گزارش ایلنا، سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سیستان و بلوچستان از ارائه بیش از 320 هزار نفر- ساعت آموزش‌های مهارتی در زندان‌های این استان درسال 96 خبر داد.

مهرداد جهاندیده با بیان اینکه هدف از این آموزش‌های مهارتی، کاهش آسیب‌های اجتماعی، توانمندسازی افراد، اشتغال و درآمدزایی، جلوگیری از گرایش به اعتیاد و بازگشت دوباره زندانیان به زندان است، افزود: در این راستا سال گذشته 320هزار و 870 نفر- ساعت آموزش‌های مهارتی به زندانیان استان سیستان و بلوچستان ارائه شد.

وی با اعلام اینکه مجموع آموزش‌های ارائه شده معادل یک هزار و 458 نفر- دوره آموزشی بوده است، تصریح کرد:‌ از این تعداد، 155نفر- دوره برای بانوان و یک هزار و 303نفر- دوره برای آقایان ارائه شده است.

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سیستان و بلوچستان با اشاره به ارائه آموزش‌های مهارتی در بین زندانیان استان، هدف از ارائه این آموزش‌ها را ایجاد انگیزه، امید به زندگی و اشتغال آنان پس از آزادی عنوان کرد.

سیستان و بلوچستان سازمان فنی و حرفه‌ای آموزش‌های مهارتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر