کد خبر: 618423 A

علی لاریجانی (رئیس مجلس شورای اسلامی) پیامی خطاب به شرکت‌کنندگان در مراسم افتتاحیه مسابقات قرآنی جامعه کارگری منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در متن این پیام آمده است:

«یکی از دستاوردهای مهم نظام شکوهمند جمهوری اسلامی، تمسک و انس آحاد جامعه با قرآن، این کتاب آسمانی می‌باشد. آوای دلنشین تلاوت قرآن کریم در هر محفل و مجلسی طنین‌انداز شود موجب تلطیف قلوب و آرامش جسم و روح می‌شود.

کارگران شریف ایران اسلامی یکی از پایه‌های این نظام شکوهمند هستند که در همه عرصه‌ها همراه و همگام با آحاد جامعه در حفظ و صیانت از آن با بهره‌گیری از انوار متعالی قرآن و عترت کوشیده است.

جای بسی افتخار است که این قشر زحمتکش و مظلوم جامعه در کنار تلاش و کوشش در عرصه تولید، سعی وافری در انس با قرآن و فراگیری رشته‌های مختلف قرآنی اعم از حفظ آیات، تلاوت و قرائت قرآن و درک مفاهیم و مبانی این کتاب آسمانی از خویش بروز می‌دهند که ضرورت دارد تا از این افراد شایسته و خداپسندانه قدردانی شود.

اینجانب ضمن قدردانی از برپایی و برگزاری محفلی معنوی که در آن تلاش و کوشش کارگران و خانواده آنان به رقابت در تبلیغ قرآن کریم می‌کنند، امیدوارم که همگان در عنایت ویژه به فرامین و ارشادات زندگی‌ساز این کتاب الهی کوشش و تلاش داشته باشید.»

علی لاریجانی نخستین دوره مسابقات قرآنی جامعه کارگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر