کد خبر: 552943 A

با حکم علی ربیعی؛

سلیمان پاک سرشت به عنوان رئیس جدید سازمان فنی و حرفه‌ای کشور و سازگارنژاد به عنوان دستیار و مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شدند.

به گزارش ایلنا، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام خبر تغییر رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور گفت: با احکام جداگانه دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر "سلیمان پاک سرشت" به عنوان رئیس جدید سازمان فنی و حرفه‌ای کشور و مهندس سازگارنژاد به عنوان دستیار و مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شدند.

روزبه کردونی با اشاره به اینکه دکتر پاک سرشت عضو هیات علمی دانشگاه است، اظهار کرد: رئیس جدید سازمان فنی و حرفه‌ای متولد پیرانشهر بوده و سابقه همکاری با دفتر هیات دولت، مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی را در کارنامه کاری خود دارد.

وی تصریح کرد: دکتر پاک سرشت مجری پروژه ارزیابی و تحلیل مداخله در چالش‌های حاکمیتی آموزش فنی و حرفه‌ای نیز بوده‌اند.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی خاطرنشان کرد: رییس جدید سازمان فنی و حرفه‌ای به مسائل منطقه‌ای در حوزه فنی و حرفه‌ای، مسائل، چالش‌ها و راهبردهای این حوزه اشراف دارند و تمرکز مطالعات سیاستی ایشان در خصوص "تغییرات بازار کسب و کار و فنی و حرفه‌ای آینده" بوده است.

کردونی در ادامه با اشاره به اینکه سازگارنژاد رئیس سابق سازمان فنی و حرفه‌ای کشور نیز در سمت دستیار و مشاور وزیر رفاه بویژه در شورای راهبردی در کنار مجموعه سازمان فنی و حرفه‌ای حضور خواهند داشت، اعلام کرد: مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید فنی و حرفه‌ای در هفته جاری برگزار خواهد شد.

روزبه کردونی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر