کد خبر: 551882 A

حوالی ظهر امروز در مشهد رخ داد:

مرگ دو کارگر بر اثر ریزش آوار

حوالی ظهر امروز ریزش آوار یک ساختمان بر سر ۳ کارگر در بلوار سجاد مشهد منجر به مرگ ۲ نفر از آنها شد.

مرگ دو کارگر بر اثر ریزش آوار

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرپرست ایستگاه سوم سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از ریزش آوار بر سر ۳ کارگر در خیابان بهارستان و مرگ دو نفراز آنها خبرداد.

آتشپاد سوم محمد جواد سبحانی اظهار داشت: وقوع حادثه ریزش آوار دقایقی قبل به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و بدنبال آن ستاد فرماندهی آتش نشانان و گروه نجات ایستگاه‌های مجاور را به محل حادثه واقع در خیابان بهارستان اعزام کرد.

سبحانی افزود: آتش نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند که کارگران مشغول تخریب ساختمان سه طبقه مسکونی بودند که ناگهان سقف طبقه سوم و دیوار ساختمان ریزش کرده و سبب محبوس شدن ۳ تن در زیر آوار شده است.

سرپرست ایستگاه سوم سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با بیان اینکه دو تن از کارگران به علت شدت جراحات وارده جان باختند و یک تن دیگر نیز مصدوم شد، گفت: آتش نشانان جسم بی جان دو کارگر فوتی را تحویل عوامل انتظامی و کارگر مصدوم را نیز پس از عملیات رها سازی از زیر آوار به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند.

سبحانی اضافه کرد: آتش نشانان پس از خارج کردن هر سه کارگر از زیر آوار اقدام به ایمن سازی محل کرده و هم اکنون نیز در محل حادثه حضور دارند.

وی علت این حادثه را در دست بررسی اعلام کرد.

انتهای پیام/
کارگران مشهد حوادث کار مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر