کد خبر: 529857 A

مدیرکل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی گفت: امکان پرداخت الکترونیکی حق بیمه این سازمان با استفاده از تلفن همراه راه اندازی شد.

به گزارش ایلنا، مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تامین اجتماعی گفت: امکان پرداخت الکترونیکی حق بیمه این سازمان با استفاده از تلفن همراه راه اندازی شد.

علی معیری اظهار داشت: با توجه به رویکرد نوین این سازمان در استفاده از بستر موبایل برای ارائه سرویس‌های غیرحضوری، درحال حاضر امکان پرداخت الکترونیک حق بیمه و سایر پرداخت‌ها از طریق سامانه مذکور به عنوان کانال جدید پرداختی، امکان‌پذیر شده است.

وی افزود: در این روش با استفاده از سامانه مبتنی بر USSD و وارد کردن کد دستوری#١٤٢٠*٤*می توان وارد منوی پرداخت الکترونیکی حق بیمه سازمان تأمین‌اجتماعی شد و بعد از ثبت اطلاعات قبض، با هریک از کارت‌های عضو شتاب پرداخت را انجام داد.

وی تصریح کرد: درحال حاضر به دلیل محدودیت اعمال شده از سوی بانک مرکزی، پرداخت‌ها صرفا تا سقف مبلغ دو میلیون ریال مجاز است.

معیری تاکید کرد: سایر روش‌های پرداخت قبوض از جمله خودپرداز، تلفنبانک و پایانه‌های فروش(POS)بانک رفاه، در محل شعب سازمان تامین اجتماعی نیز میسر است.

کارگران و سازمان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر