کد خبر: 525137 A

با نگارش و ارسال نامه‌هایی جداگانه صورت گرفت؛

کانون انجمن‌های صنایع غذایی ایران و انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران در نامه‌هایی جداگانه خواستار حضور مجدد علی ربیعی به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کابینه دوازدهم شدند.

به گزارش ایلنا، در ادامه اعلام حمایت‌ نهادهای مختلف صنفی از حضور علی ربیعی به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کابینه دوازدهم، دو تشکل صنفی کارفرمایی دیگر نیز از نمایندگان مجلس خواستند تا به گزینه پیشنهادی رئیس‌جمهور برای وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعتماد کنند.

کانون انجمن‌های صنایع غذایی ایران و انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران در نامه‌هایی که به صورت جداگانه خطاب به نمایندگان مجلس نوشته و منتشر شده است، حمایت خود را از علی ربیعی وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کابینه دوازدهم اعلام کرده‌اند.

در قسمتی از نامه کانون انجمن‌های صنایع غذایی ایران به عنوان تشکلی که در زیر مجموعه خود ۴۲ اتحادیه، انجمن و سندیکا دارد، با اشاره به اینکه معرفی مجدد علی ربیعی به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیانگر حُسن اعتماد رئیس جمهوری است، از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواسته شده است تا با توجه به عملکرد مثبت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کابینه یازدهم به نحوه شایسته حمایت خود را از گزینه پیشنهادی رئیس جمهور اعلام کنند.

همچنین انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت در بخشی از نامه خود که در حمایت از علی ربیعی نوشته، آورده است: در شرایطی که عدم همراهی برخی نهادها باعث تاثیر منفی بر کیفیت و بهای محصول، بقای بنگاه و حفظ نیروی کار داشت، علی ربیعی در دوره مسئولیت خود به عنوان سکاندار وزارتخانه‌ای که مسئولیت تامین رفاه و آرامش برای تمام شاغلان و فعالان اقتصادی کشور برعهده دارد، گام‌هایی را در مسیر آغاز تحول و تحقق حمایت از تولید برداشته است. 

علی ربیعی کارگران و دولت دوازدهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر