کد خبر: 518791 A

با ارسال نامه به رئیس جمهوری؛

تشکل‌های صنفی کارگران خباز کشور با ارسال نامه‌ای به رئیس جمهوری ضمن برشمردن اقدامات انجام شده در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از «حسن روحانی» خواستند تا بار دیگر «علی ربیعی» را به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجلس معرفی کند.

به گزارش ایلنا، تشکل‌های صنفی کارگران خباز کشور با ارسال نامه‌ای به رئیس جمهوری ضمن برشمردن اقدامات انجام شده در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از «حسن روحانی» خواستند تا بار دیگر «علی ربیعی» را به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجلس معرفی کند.

در این نامه از بسط و گسترش سه‌جانبه‌گرایی، بهبود فضای کسب و کار، مشارکت حداکثری شرکای اجتماعی در صحنه تصمیم‌گیری، ارتقای سطح سلامت و معیشت کارگران و توانمندسازی اقشار کارگری به عنوان اقدام مثبت «علی ربیعی» یاد شده است.

در عین حال تاکید شده است که جهت‌گیری کلیه برنامه‌ها و اقدامات صورت گرفته در طول چهار سال گذشته در راستای افزایش رفاه اجتماعی، ایجاد نشاط و پویایی جامعه کارگری بوده است.

در پایان این نامه خطاب به رئیس جمهوری آمده است: بدون تردید ادامه و تکمیل روند بهسازی توان کارگری کشور در عرصه اقتصاد مقاومتی و خلق هر چه بیشتر فرصت‌های پایدار اشتغال و تولید در سایه این انتخاب شتاب مضاعفی خواهد گرفت.

61

کارگران خباز کارگران و دولت دوازدهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر