کد خبر: 413407 A

اعضای شورای اپراتوری پست های فشار قوی برق:

چند تن از اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق که برای پیگیری مطالبات و برگزاری تجمع راهی تهران شده بودند، در بروجرد تصادف کرده و به بیمارستان منتقل شدند.

اعضای شورای اپراتوری پست‌های فشار قوی برق در تماس با ایلنا از سانحه تصادف همکاران خود در مسیر تهران خبر دادند.

به گفته این فعالین کارگری، 4 نفر از اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق که از خوزستان برای شرکت در تجمع صنفی که از قرار معلوم قرار است فردا (چهارم مهر) مقابل مجلس و سازمان مدیریت برگزار شود، راهی تهران بودند، در بروجرد تصادف کرده و هر چهار نفر مصدوم شدند.

این کارگران با انتقاد از رویکرد نامناسب وزارت نیرو و سازمان مدیریت می‌گویند: چرا باید اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق هزینه پیگیری مطالبات را با جان خود بپردازند.

این فعالان با طرح این پرسش از نمایندگان مجلس و مسئولان سازمان مدیریت که اپراتورهای قرارداد معین پست های فشار قوی برق باید در این مسیر چندنفر دیگر تلفات بدهند تا بتوانند درخواست برحق خود را به گوش مسولین برسانند، خواستار رسیدگی هرچه سریعتر مسئولان به وضعیت پیش آمده شدند.

گفتنی است اپراتورهای قرارداد معین پست‌های فشار قوی برق در ماههای گذشته بارها از شهرهای دور و نزدیک به تهران آمدند و چندین تجمع صنفی برای پیگیری اجرای طرح قرارداد دائم، برگزار کردند.

 

کارگران وزارت نیرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر