کد خبر: 384325 A

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان فیروزآباد در محل سالن اجتماعات فرمانداری به ریاست فرماندار، دبیری رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فیروآباد و حضور دیگر اعضای برگزار شد.

به گزارش ایلنا، کاظمی سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فیروآباد ضمن اشاره به وضعیت اشتغال و تشکیل تعاونی‌ها در شهرستان و شناسایی فرصت‌های شغلی و ارائه مزیت‌های نسبی شهرستان توسط اعضاء کارگروه اظهار نمود: با توجه به مزیت‌های نسبی شهرستان و اهمیت ایجاد اشتغال از طریق استقرار خوشه صنعتی، این امر همکاری و تلاش بی‌وقفه همهٔ مسئولین دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه یان را می‌طلبد.

وی همچنین در خصوص ایجاد بازارچه مشاغل خانگی و با بیان اینکه کلید قفل اشتغال در کشور کسب و کارهای خانگی است گفت: مهم‌ترین امر در پایداری یک کسب و کار بازاریابی برای آن محصول می‌باشد هر کسب و کار خانگی در بدو تولد با محدودیت‌های خاصی روبرو است، راه اندازی یک کسب و کار خانگی چندان سخت نیست، اما نگهداری و توسعه آن به یک کسب و کار بزرگ نیز به راهکارهای عملی برای بازاریابی محصولات نیاز دارد.

در این جلسه مقرر گردید در راستای ایجاد اشتغال و حمایت از مشاغل خانگی و سهولت دسترسی همشهریان به محصولات صنایع دستی مکان ۵ حسینیه جهت ایجاد بازارچه در نقاط مختلف شهر در ایام هفته اختصاص داده شود.

کارگران و دولت یازدهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر