کد خبر: 384320 A

کارگران پیمانی کارخانه گندله سازی شرکت فولاد زرند ایرانیان که تحت مسئولیت شرکت پیمانکاری مانا در این واحد مشغول کارند در ۴ ماه گذشته دستمزد دریافت نکرده‌اند.

به گزارش اخبار دریافتی ایلنا، تامین نشدن منابع مالی شرکت‌های پیمانکاری در شرکت فولاد زرند ایرانیان از سوی پیمانکار چینی بهانه‌ای شده تا دستمزد کارگران شرکتهای پیمانکاری از جمله شرکت مانا از اسفند ماه سال ۹۴ تا هم اکنون پرداخت نشود.

طبق اظهارات منابه کارگری در این واحد تولیدی ،پیمانکار چینی باید صورت وضعیت‌های مالی پیمانکاران را به موقع به هلدینگ شرکت پرداخت کند تا کارفرما بتواند مطالبات مزدی کارگران را پرداخت کند. اما این موضوع به دلایلی که کارگران شاغل درشرکت مانا از ان بی‌خبرند با تاخیر همراه بوده است.

بصورت مشخص کارگران این واحد به سایر رسانه گفته‌اند قرار شده پیمانکار چینی اواسط هفته جاری مبلغی را از سوی هلدینگ به حساب شرکت مانا پرداخت کند با این حال کارگران  امیدو ارند در این بین بخشی از معوقات مزدی آنان پرداخت شود.

 طبق اظهارت کارگران شرکت پیمانکاری مانا  به طور قطع مشکلات اصلی شرکت مانا تامین نشدن منابع مالی آن است . در صورت فراهم شدن منابع مالی قرار است دو ماه از مطالبات معوقه کارگران به زودی پرداخت شود.

 

کارگران کرمان کارگران فولاد زرند ایرانیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر