کد خبر: 326228 A

در آبیک قزوین رخ داد؛

مسئول واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبیک قزوین گفت:دو کارگر مشغول حفر و گودبرداری کابل فیبر نوری بودند، که بر اثر سست شدن دیواره کانال و نشست زمین زیر آوار ماندند.

بر گزارش خبرنگار ایلنا،«علی جباری» از نجات دو کارگر از زیر آوار خبر داد و افزود: روز جمعه (۶ آذر) در پی تماس با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی شهر آبیک قزوین، عوامل امداد و نجات ایستگاه مرکزی آتش‌نشانی شهر آبیک به محل حادثه واقع در انتهای خیابان هفت تیر شهر آبیک قزوین اعزام شدند.

 مسئول واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبیک استان قزوین تصریح کرد: عوامل امداد و نجات ایستگاه مرکزی آتش‌نشانی شهر آبیک پس از ایمن سازی محل حادثه ۲ کارگر را از زیر آوار به سطح زمین منتقل کردند.

جباری اضافه کرد: خوشبختانه ۲ کارگر حادثه‌دیده مشکل حادی نداشتند اما برای چک آپ کامل توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

در حادثه‌ای دیگر یک کارگر تبعه افغان در چاهی به عمق ۳۰ متر سقوط کرد.

جباری در خصوص حادثه سقوط چاهکن که در روستای یونس آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان آبیک قزوین رخ داده بود گفت: این حادثه نیز در روز جمعه( ۶ آذر) رخ داد و در آن یک کارگر افغان که مشغول حفر چاه بود به داخل چاهی به عمق ۳۰ متر سقوط کرده بود و زمانی که ماموران آتشنشانی وی را از چاه خارج کردندجان باخته بود. دند.

جباری با اشاره به حضور پلیس ۱۱۰ در صحنه حادثه افزود: علت سقوط تبعه افغان در چاه آب از سوی نیروی انتظامی در دست بررسی است.

حوادث کار کارگران قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر