کد خبر: 285558 A

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور حکمی، دکتر رضا راعی را به عنوان قائم مقام خود در امور اجرایی و برنامه‌ریزی منصوب کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، در حکم صادر شده از طرف دکتر سیدتقی نوربخش آمده است:

جناب آقای دکتر راعی

سلام علیکم

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی و هماهنگی با مقام محترم وزارت و بر اساس تبصره 4 ماده 15 اساسنامه سازمان تأمین اجتماعی به عنوان قائم مقام اینجانب در امور اجرایی و برنامه ریزی منصوب می‌گردید. امیدوارم باتوکل به خداوند متعال و در سایه عنایات ائمه معصومین علیهم السلام و رعایت جوانب شرعی و قانونی، امانتداری، مقررات مربوطه، توجه به منافع و مصالح سازمان، استفاده از تمام ظرفیت‌ها و سرمایه‌های انسانی متخصص و مجرب و همچنین اقدامات مبتنی بر برنامه ریزی و پایش عملکرد و در راستای نیل به اهداف تبیین شده بویژه اصول و سیاست‌های نظام جامع تأمین اجتماعی و صیانت از حقوق شرکای اجتماعی سازمان اعم از بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان تلاش نمایند.

از درگاه خداوند متعال توفیقات روزافزون جنابعالی را در راه خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رعایت قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید مسئلت می‌نمایم.

دولت روابط عمومی سازمان سرمایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر