خبرگزاری کار ایران

درخواست کارگران پیمانی نیروی برق از وزیر نیرو: شرکت‌های پیمانکاری را حذف کنید

asdasd
کد خبر : ۱۴۹۱۸۰۷

کارگران پیمانی بخش تولید نیروی برق کشور از وزیر نیرو خواستند که زمینه حذف شرکت‌های پیمانکاری را فراهم کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کارگران پیمانکاری بخش تولید نیروی برق کشور، خواستار مستقیم شدن قراردادهای کار خود برای بهبود وضعیت معیشتی خود از وزیر نیرو شدند.

این کارگران می‌گویند: ما کارگران بخش تولید نیروی برق کشور به عنوان اصلی‌ترین اهرم توسعه کشور اعم از خانگی، صنعتی، تجاری، درمانی و…هستیم بنابراین از مسئولان به ویژه وزیر نیرو درخواست داریم برای بهبود وضعیت معیشتی کارگران بخش تولید نیروی برق کشور اقدام به حذف پیمانکاران کند.

طبق ادعای کارگران پیمانی بخش تولید نیروی برق کشور؛ تجربه سال‌ها حضور پیمانکاران در وزارت نیرو نشان داده است که مدیران پیمانکاری نه تنها تاثیری بر فرآیند کار تولید نیروی برق ندارند بلکه در عمل می‌توانند به عاملی برای تهدید امنیت شغلی کارگران تبدیل شوند.

به گفته کارگران؛ با توجه به اینکه طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت، در مسیر تایید نهایی، مسکوت مانده است، کارگران پیمانکاران تامین نیرو بخش تولید نیروی برق کشور از وزیر نیرو، خواسته‌اند که زمینه حذف این شرکت‌ها را از محیط کار فراهم کند.

طبق اظهارات آن‌ها؛ حذف پیمانکاران باعث برقراری عدالت در پرداخت حقوق و مزایا می‌شود و این انگیزه‌ی کارگران را برای کار افزایش می‌دهد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز