خبرگزاری کار ایران

یک کاندیدای مورد حمایت جامعه کارگری:

افزایش قدرت خرید کارگران متناسب با تورم مهمترین برنامه من است

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۱۷۴۵

رضا صدر گوهری، هدف اصلی خود را افزایش قدرت خرید جامعه کارگری برمی‌شمرد و می‌گوید: برنامه اصلی من افزایش قدرت خرید جامعه کارگری متناسب با میزان تورم است.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ «رضا صدر گوهری» ۴۲ساله دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی و روابط بین الملل از کاندیداهای این دوره از انتخابات مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه کرج، فردیس واشتهارد است. او می‌گوید: اولویت اصلی برنامه‌های من افزایش قدرت خرید جامعه کارگری متناسب با میزان تورم و اولویت بعدی جلوگیری از استثمار جامعه کارگری توسط بعضی از پیمانکاران است.

او می‌گوید: بازرسی مداوم شرکت‌های بیمه از کارگاه‌ها جهت صدور بیمه کارگران، جلوگیری از قراردادهای سفید امضای جامعه کارگری، کاهش مالیات‌های سنگین اعمال شده بر جامعه کارگری، ساماندهی نیروهای کار فصلی و فراهم‌سازی امکانات رفاهی آن‌ها و تلاش برای اختصاص بودجه سالانه به منظور خانه‌دار شدن جامعه کارگری ازجمله مهمترین برنامه‌های من برای حضور در عرصه انتخابات مجلس است.

گوهری در پایان ساماندهی جامعه کارگری را از دیگر اهداف خود می‌داند و تاکید می‌کند: لازم است برنامه‌های مناسب با پوشش معیشت کارگری در صدر برنامه‌های دولت و مجلس قرار بگیرد و توجه به کارگران بیش از همیشه موردنظر مسئولان و نمایندگان باشد.

وی دارای کد انتخابای ۵۴۵ است.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز