خبرگزاری کار ایران

| 13:40   
کد خبر : ۱۳۷۶۸۸۵

رفع مشکلات واحد پروتئینی دام و طیور میامی با حمایت قوه قضائیه/ ۳۴ کارگر مشغول کار شدند

مشکلات یکی از واحدهای تولیدکننده مواد پروتئینی دام و طیور در میامی سمنان با حمایت دستگاه قضایی مرتفع و ۳۴کارگر در این کارخانه مشغول به کار شدند.

رفع مشکلات واحد پروتئینی دام و طیور میامی با حمایت قوه قضائیه/ ۳۴ کارگر مشغول کار شدند

به گزارش ایلنا، واحدتولید پروتئین‌سازی دام و طیور در میامی که از چندین سال پیش به دلیل برخی مشکلات امکان فعالیت نداشت با حمایت دستگاه قضا مشکلاتش مرتفع و ۳۴ کارگر مشغول به کار شدند.

محمدجعفر عبدالهی (ر ئیس کل دادگستری استان سمنان) در زمینه مشکلات این کارخانه گفت: حمایت‌های قانونی از واحد تولیدی پروتئین‌سازی دام و طیور در میامی نتیجه بخش بوده و تأمین خوراک دام و طیور آن منطقه به مرحله خودکفایی رسیده است.

او افزود: حمایت از تولید، اشتغال آفرینی و مهار تورم و بلکه حمایت از سرمایه‌گذاری از عوامل مهم در جهت رشد و شکوفایی هر منطقه است.

رئیس کل دادگستری استان سمنان گفت: موضوع اشتغال، کارآفرینی و حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری به منظور رشد و شکوفایی اقتصادی و ایجاد فضای کسب و کار به عنوان یکی از اولویت‌های سند تحول و تعالی قضایی به شمار می‌آید که به مسئولان حوزه‌های قضایی تاکید شده به صورت جدی و عملیاتی با احصاء مشکلات واحدهای تولیدی، حمایت‌های قضایی را برای ایجاد و راه اندازی آن واحدهای اقتصادی دریغ نکنند.

عبدالهی در ادامه افزود: این واحد تولیدی با اشتغال مستقیم و غیر مستقیم ۳۴ نفر و تولید روزانه ۱۲۰ تن خوراک دام و طیور در یک شیفت کاری، اهالی منطقه میامی را در تامین مواد مورد نیاز، توانمند و بی‌نیاز از تردد به شهرهای همجوار کرده است.

وی به حمایت‌های قضایی اشاره کرد: این شرکت در مسیر راه‌اندازی با مشکلاتی مواجه بود که به مسئولان قضایی میامی تاکید شده بود مسائل پیش روی آن واحد تولید را شناسایی و با طرح در ستاد تسهیل و حمایت از تولید شهرستان تا رفع موانع، حمایت‌های قضایی را ادامه دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز