خبرگزاری کار ایران

| 05:43   
کد خبر : ۱۳۷۶۱۰۰

پرداخت بخشی از معوقات مزدی کارگران شهرداری سی‌سخت

کارگران شهرداری سی سخت از پرداخت بخش زیادی از معوقات مزدی خود خبر دادند. به گفته آنها، با تامین منابع مالی حدود نیمی از معوقات مزدی ۱۷ ماهه‌ی کارگران شهرداری سی سخت طی ماه‌های گذشته پرداخت شد.

پرداخت بخشی از معوقات مزدی کارگران شهرداری سی‌سخت

به گزارش خبرنگار ایلنا، تعدادی از کارگران شهرداری سی سخت گفتند: حدود ۱۷ ماه معوقات مزدی طلبکار بودیم که با تامین منابع مالی از سوی شهرداری، شهردار جدید بخش زیادی از این مطالبات به حساب کارگران واریز کرد.

یکی از کارگران شاغل در مجموعه شهرداری سی سخت با بیان اینکه نداشتن منابع مالی کافی باعث شده بود حقوق و سایر مطالبات کارگران چندین ماه به تعویق بیفتد، گفت: با تامین منابع مالی از سوی شهردار حدود ۷ ماه از معوقات ۱۷ ماهه پرداخت شده و فعالیت کارگران در مرحله انجام خدمات شهری سرعت گرفته است.

او با بیان اینکه در حال حاضر ده ماه حقوق طلبکاریم و معوقات بیمه‌ای کارگران هم تقریبا پرداخت شده است، گفت: با این اتفاق، انگیزه کارگران برای کار نیز بیشتر شده و امیدواریم با پیگیری، شهردار جدید و اعضای شورای شهر شاهد بهبودی کامل وضعیت شهرداری و به‌روز شدن مطالبات معوقه کارگران باشیم.

این کارگر خدماتی در پایان افزود: به طور قطع انتخاب شهردار مناسب نخستین و مهم‌ترین وظیفه شوراهای شهر است، انتخابی که با کیفیت زندگی شهروندان و آینده شهر و ساکنان آن ارتباط مستقیم دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز