خبرگزاری کار ایران

| 18:38   
کد خبر : ۱۳۶۶۴۰۶

درخواست از رئیس جمهور/ به مشکلات کمباین‌سازی تبریز رسیدگی کنید

کارگران کارخانه کمباین‌سازی‌ سهند تبریز می‌گویند: امیدوار بودیم رئیس‌جمهور در سفر اخیر خود به تبریز از کارخانه کمباین‌سازی هم دیدن می‌کرد زیرا کارخانه در شرایط بحرانی است.

درخواست از رئیس جمهور/ به مشکلات کمباین‌سازی تبریز رسیدگی کنید

به گزارش خبرنگار ایلنا، پس از سفر اخیر چند روزه رئیس جمهور به تبریز و بازدید از برخی واحدهای صنعتی بزرگ این شهر از جمله ماشین‌سازی و تراکتورسازی، گروهی از کارگران کارخانه کمباین‌سازی سهند امیدوار بودند رئیس‌جمهور از کارخانه بزرگ کمباین‌سازی تبریز نیز بازدید کند.

یکی از کارگران این کارخانه در ارتباط با مشکلات کارخانه و دغدغه‌هایی که از جانب کارگران مطرح می‌شود، گفت: متاسفانه شرایط کمباین‌سازی همانند چند سال‌گذشته بحرانی است و حدود ۱۵ تا ۲۰ کارگر باقیمانده این واحد که به شرکت توسعه صنعت آذربایجان شهرت دارد، در انتظار بازدید رئیس‌جمهور یا نماینده وی از این کارخانه بودند.

وی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: هرچند موفق به دیدار شما نشدیم اما راهکارهایی برای خروج از بحران در کارخانه کمباین‌سازی و ایجاد رضایت میان کارگران وجود دارد که با درایت شخص شما حل شدنی است.

وی افزود: کمباین‌سازی سهند در آستانه تعطیلی است اما رئیس جمهور مکررا در سخنان خود تاکید دارند هیچ کارخانه و واحد تولیدی نباید تعطیل بشود بنابراین از وی درخواست می‌شود از تعطیلی این واحد که روزگاری شهرت جهانی داشت، جلوگیری شود.

این کارگر افزود: کارگران در کارخانه با همه تجهیزات آماده کار هستند اما تولید در این واحد هر چند وقت یکبار به کندی انجام می‌شود بنابراین چشم انتظار کمک دولت و در راس آن رئیس‌جمهور هستیم.

وی افزود: حیف است کمباین‌سازی با همه امکانات آماده تولید خود؛ فعالیتی نداشته باشد و کارگران باسابقه‌ی آن با چندین ماه حقوق معوقه بلاتکلیف باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز