خبرگزاری کار ایران

استقبال سازمان برنامه و بودجه از تعامل با جامعه نخبگان

asdasd
کد خبر : ۱۳۵۱۰۳۰

در پی بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با دانشجویان در تاریخ ۲۹ فروردین ماه جاری، سازمان برنامه و بودجه با انتشار بیانیه‌ای ضمن اعلام آمادگی کامل برای برگزاری نشست‌های نخبگانی با دانشجویان بر ضرورت همفکری و تعامل با نخبگان تأکید کرد.

به گزارش ایلنا، سازمان برنامه و بودجه کل کشور در واکنش به انتقادات مطرح شده در دیدار اخیر دانشجویان با رهبر انقلاب در زمینه عملکرد این سازمان به ویژه در رسیدگی به وضعیت حقوقی کارکنان و بازنشستگان اقشار مختلف و واکنش رهبر انقلاب به این انتقادادت بیانیه‌ای صادر کرد.

در پی بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با دانشجویان درتاریخ ۲۹ فروردین ماه جاری، سازمان برنامه و بودجه با انتشار بیانیه‌ای ضمن اعلام آمادگی کامل برای برگزاری نشست‌های نخبگانی با دانشجویان بر ضرورت همفکری و تعامل با نخبگان تأکید کرد. 

مقام معظم رهبری در بیانات خود در دیدار رمضانی با دانشجویان فرمودند: "مطالبی که به‌عنوان اعتراض، اشکال، پیشنهاد گفته شد، قابل‌بحث است؛ خب این‌ها کجا باید بحث بشود؟ یعنی این‌جور نیست که خیلی روشن و قطعی باشد؛ بالاخره قابل‌خدشه است، قابل مباحثه است. به نظر من این‌جور رسید که اگر ما همین پیشنهادهای شما را به سازمان برنامه محوّل کنیم – که علی‌الظّاهر یک تحرّک جدیدی هم داخل‌اش پیدا شده – تا رسیدگی کنند، این کار خوبی است؛ شما مطالب را به آن‌ها منتقل کنید یا ما واسطه بشویم، دفتر ما واسطه بشوند منتقل کنند و از شما بخواهند بروید صحبت کنید، بحث کنید و ان‌شاءالله به یک نقطة قابل‌قبول و مشترکی برسید."

به دنبال فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب، سازمان برنامه و بودجه کشور در بیانیه‌ای تأکید کرد مشی این سازمان در دوره جدید همراهی و تعامل حداکثری با جامعه نخبگانی است. 

در بخشی از این بیانیه آمده است: 

خداوند متعال را شاکریم که در ایام پر خیر و فضیلت ماه مبارک رمضان و در آستانه عید سعید فطر، سازمان برنامه و بودجه کشور مورد التفات و عنایت رهبر فرزانه انقلاب قرار گرفت. این سازمان بیش از پیش خود را مقید می‌داند در مسیر رشد و بالندگی میهن عزیز اسلامی و در تحقق منویات معظم‌له با برگزاری جلسات نخبگانی با جوانان و دانشجویان گرامی از نقطه نظرات نقادانه ایشان در طراحی و اجرای برنامه‌های تحولی به ویژه در تدوین برنامه هفتم توسعه کشور بهره جوید.

سازمان برنامه بر این باور است که هم‌اندیشی و هم‌افزایی با جامعه نخبگانی به ویژه دانشجویان عزیز بر غنای برنامه‌های تحولی دولت به ویژه برنامه‌های مهار پایدار تورم و تقویت رشد اقتصادی خواهد افزود. این سازمان در اجرای فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی و دستور ریاست محترم جمهور در حکم انتصاب رئیس سازمان مبنی بر استفاده از ظرفیت جوانان نخبه انقلابی آغوش خود را به روی دانشجویان عزیز می‌گشاید و از برگزاری نشست‌های نخبگانی با دانشجویان گرامی استقبال می‌کند.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز