خبرگزاری کار ایران

نشست آخر ماه در کمیسیون اجتماعی/ «طرح ساماندهی» در چه مرحله‌ای است؟

asdasd
کد خبر : ۱۳۴۸۵۲۱

رامین اناری از قول نمایندگان مجلس برای تصویب نهایی طرح ساماندهی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کارگران در انتظار خاتمه‌ی کار طرح ساماندهی استخدام و ابلاغ نهایی آن هستند؛ هنوز رفع ابهامات طرح در کمیسیون اجتماعی به پایان نرسیده است.

رامین اناری (نماینده کارگران قراردادی و شرکتی) از پیگیری‌های فعالان پویش ساماندهی در روزهای اخیر خبر می‌دهد و می‌گوید: با رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس دیدار داشتیم؛ گویا بیست و هشتم این ماه قرار است نشستی در کمیسیون اجتماعی با حضور نمایندگان شورای نگهبان، سازمان امور استخدامی و نهادهای مربوطه برای رسیدن به تفاهم مشترک برگزار شود.

وی با بیان اینکه مراحل قانونی کار در حال طی شدن است؛ ادامه می‌دهد: نمایندگان به ما قول داده‌اند که کار متوقف نمی‌شود. ظاهراً بعد از خاتمه کار در کمیسیون اجتماعی، طرح به صحن می‌رود، دوفوریتی می‌شود و بعد از بررسی بند بند آن، مجدداً به شورای نگهبان ارسال خواهد شد.

به گفته‌ی اناری، نمایندگان مجلس به کارگران می‌گویند صبوری کنید؛ آن‌ها قول داده‌اند که مراحل کار طی خواهد شد و طرح به اجرا خواهد رسید؛ کارشکنی‌ها نمی‌توانند کار را متوقف کنند.

او اضافه می‌کند: امیدواریم مراحل قانونی کار و رفت و برگشت میان مجلس و شورای نگهبان با سرعت بیشتری طی شود و تا قبل از پایان بهار، شاهد تایید نهایی و ابلاغ طرح ساماندهی باشیم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز