خبرگزاری کار ایران

معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد:

دستمزد کارگران به موقع پرداخت شود

asdasd
کد خبر : ۱۳۴۷۵۴۷

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارفرمایان حقوق و مزایای کارگران را به موقع پرداخت کنند.

به گزارش ایلنا، سید جواد هاشمی‌مهر در نشست کمیسیون کارگری با اشاره به در پیش بودن هفته کارگر گفت: همه دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای برگزاری مراسم در خورشان روز کارگر در استان برنامه‌ریزی کنند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری بر نام‌گذاری یکی از میادین و پارک‌های شهر در مرکز استان به نام کارگران تاکید کرد و افزود: نام‌گذاری یکی از مکان‌ها به‌نام کارگر به عنوان مصوبه برای سایر شهرداران ارسال شود.

وی بر پرداخت به موقع حقوق و مزایای کارگران تاکید کرد و گفت: از  همه نهادها و دستگاه‌های متولی درخواست داریم با جدیت به این موضوع ورود کرده و در قبال پرداخت حقوق و مزایای این قشر از جامعه احساس مسئولیت کنند.

هاشمی‌مهر بیان کرد: اجازه ندهیم با تاخیر در پرداخت حقوق کارگران آسیب‌های جدی به کارگران و خانواده‌های آن‌ها وارد شود، لذا باز هم تاکید می‌کنم برای جلوگیری از آسیب به کانون این خانواده‌ها و همچنین سوء استفاده دشمنان، حقوق و مزایای کارگران به موقع پرداخت شود.

وی عنوان کرد: دستگاه‌ها در ابتدای سال جدید و در آستانه هفته کارگر برنامه‌ریزی کنند که حقوق کارگران در زمان مقرر پرداخت شود تا شاهد نگرانی میان کارگران و خانواده آن‌ها نباشیم.

هاشمی‌مهر بر ساماندهی کارگران فصلی در استان تاکید کرد و از اختصاص مبلغی از محل آسیب‌های اجتماعی برای این منظور خبر داد.

به گفته معاون استاندار، پروژه‌های خوبی برای سفر دور دوم دولت به کهگیلویه و بویراحمد در حوزه کار و رفاه اجتماعی تعریف شده که امیدواریم به نتیجه برسد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز